O svou pleť se snažíme starat co nejlépe. Citlivá pokožka ale vyžaduje dvounásobnou péči a pokožka v podpaží obzvlášť. Pokud neustále bojujete s jejím zarudnutím a podrážděním, je důležité zvolit nejen správný antiperspirant, ale věnovat ji také dostatečnou péči.

DoveŽeny s citlivou pletí by proto měly klást velký důraz na výběr toho správného a šetrného  antiperspirantu. Zejména po koupání nebo holení může dojít k podráždění kůže, začervenání či svědění. Nové antiperspiranty Dove Maximum Protection obsahují ¼ hydratačního krému, podrážděnou pokožku tak zklidňují a urychlují její regeneraci. Zároveň jsou velmi účinné a poskytují stabilní kontrolu pocení a maximální ochranu. Revoluční složení antiperspirantů  zaručuje dvojnásobnou ochranu proti tvorbě nepříjemného potu oproti běžnému antiperspirantu Dove ve spreji. Navíc díky obsaženému hydratačnímu krému zklidňuje podrážděnou pokožku a zanechává ji tak vláčnou a hebkou bez zbytečného zarudnutí a červených flíčků.

„Abychom se podráždění pokožky vyhnuly, je vhodné pokožku a chloupky před holením změkčit šetrným mýdlem. Po holení a omytí, podpaží jemně vysušit a v další fázi aplikovat antiperspirant s obsahem hydratační složky. Pokud i v takovém případě dojde k podráždění pokožky a jejímu jemnému olupování, lze aplikovat jemné hydratační mléko pro citlivou pokožku,“ doporučuje MUDr. Monika Arenbergerová.

Tip!

Antiperspirant Dove Maximum Protection je k dostání jako antiperspirační krém za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 159,90 Kč a to hned ve dvou variantách. Vybrat si můžete Dove Go Fresh s osvěžující vůní okurky a zeleného čaje nebo vsadit na přirozenou vůni a zvolit Dove Original Clean.

Dove

 

 
Reklama