Styl

Šetrná a hydratující péče o pokožku v podpaží

O svou pleť se snažíme starat co nejlépe. Citlivá pokožka ale vyžaduje dvounásobnou péči a pokožka v podpaží obzvlášť. Pokud neustále bojujete s jejím zarudnutím a podrážděním, je důležité zvolit nejen správný antiperspirant, ale věnovat ji také dostatečnou péči.

DoveŽeny s citlivou pletí by proto měly klást velký důraz na výběr toho správného a šetrného  antiperspirantu. Zejména po koupání nebo holení může dojít k podráždění kůže, začervenání či svědění. Nové antiperspiranty Dove Maximum Protection obsahují ¼ hydratačního krému, podrážděnou pokožku tak zklidňují a urychlují její regeneraci. Zároveň jsou velmi účinné a poskytují stabilní kontrolu pocení a maximální ochranu. Revoluční složení antiperspirantů  zaručuje dvojnásobnou ochranu proti tvorbě nepříjemného potu oproti běžnému antiperspirantu Dove ve spreji. Navíc díky obsaženému hydratačnímu krému zklidňuje podrážděnou pokožku a zanechává ji tak vláčnou a hebkou bez zbytečného zarudnutí a červených flíčků.

„Abychom se podráždění pokožky vyhnuly, je vhodné pokožku a chloupky před holením změkčit šetrným mýdlem. Po holení a omytí, podpaží jemně vysušit a v další fázi aplikovat antiperspirant s obsahem hydratační složky. Pokud i v takovém případě dojde k podráždění pokožky a jejímu jemnému olupování, lze aplikovat jemné hydratační mléko pro citlivou pokožku,“ doporučuje MUDr. Monika Arenbergerová.

Tip!

Antiperspirant Dove Maximum Protection je k dostání jako antiperspirační krém za nezávaznou doporučenou spotřebitelskou cenu 159,90 Kč a to hned ve dvou variantách. Vybrat si můžete Dove Go Fresh s osvěžující vůní okurky a zeleného čaje nebo vsadit na přirozenou vůni a zvolit Dove Original Clean.

Dove

 

 
   
21.08.2013 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] lenig [*]

    v nouzi, kdybych neměla zásoby své značky, bych zcela jistě vyzkoušela Sml67

    superkarma: 0 21.08.2013, 06:57:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme