Milé čtenářky, připravujeme pro vás na pondělí 23.11. v podvečer setkání v pražském krásném prostoru s názvem „Tančící kuchyně“. Nebudeme tentokrát vařit, ale využijeme zasedací místnost se stolečky a s nádherným výhledem na Vltavu. Tady proběhne naše předvánoční setkání. Ochutnáme výtečnou kávu a otestujeme kávovar KRUPS, vyzkoušíme kávové recepty.

krups kavovarS kávovarem Latt'Espress se vám otevře svět nečekaných chutí a vůní, neboť vaše káva bude plná chuti a aroma, jako byste si ji právě objednali ve své oblíbené kavárně. Nás zajímá, jaká tato káva bude, proto ji spolu s vámi ochutnáme! Více o tomto kávovaru zjistíte v našem článku: Espresso Krups Latt'Espress: kávovar, kterému dáte jedničku 

drinking coffee

Jako další inspiraci pro vánoční dárek nebo pro tip na dobrého pomocníka otestujeme na místě žehlící systém Tefal.  Používání parního generátoru vám usnadní žehlení, je to úspora času, který můžete věnovat sobě a své rodině. Parní generátory jsou vysoce výkonné žehlící systémy vytvářející velké množství páry, díky níž je žehlení snadnější a rychlejší. Parní generátor Tefal Pro Express Total Plus 62 přináší extrémně rychlé a účinné žehlení s ještě dokonalejšími parametry a s nejvyšším parním rázem ve své třídě.

tefal zehlickaNa naší akci vám chceme vám představit parní generátor Tefal Pro Express Total Plus 62, vyzkoušíme, jak žehlí a jak vypadá vyprané prádlo po použití parního generátoru. Myslím, že to bude zajímavá inspirace pro všechny, kdo řeší domácí práce a zajímá se o pomocníky pro žehlení.

ironing

Kromě testování se můžete těšit na sváteční náladu a dárečky, které pro vás chystáme.

Pokud se chcete akce zúčastnit, zapojte se do naší soutěže ZDE

Reklama