Zdraví

Sestra zbledla...V mých cca 10 letech jsem jezdila na poníkovi u kamarádky. Jednou jsem spadla, zlomila si ruku v lokti, a takový ty rentgeny kolem toho a podobně ani popisovat nebudu.

Ruka byla měsíc v sádře až po rameno a po sundání sádry následovaly rehabilitace v nemocnici, asi 2x týdně. Protože jsem byla ve věku, kdy na rehabilitace docházeli i mí vrstevníci kvůli špatnému držení těla a skolióze, či co, zažila jsem "dobrou" příhodu.

Na rehabilitaci sestřička zběžně nahlídla do papírů a začala se mnou cvičit sestavy dle papíru - předklony, dřepy, úklony, různé švihy a
podobně...

Namítla jsem, ale odmlčela mě, že jsem malá a nerozumím tomu.

Když už jsem přišla na rehabilitaci potřetí a zase vymýšlela šílené cviky, řekla jsem jí nesměle, že mě u těch cviků (kotouly) bolí ta ruka, kterou jsem měla zlomenou a ještě není dostatečně rozhýbaná.

Sestra zbledla, pozorně pročetla papíry, nakázala mi lehnout a pak jsme čtvrt roku cvičily jenom tak, že mi ruku pomalinku natahovala a ohýbala - klídek a lážo plážo... Nedovedu si představit, co by se dělo, kdybych si u těch kotoulů s tou rukou něco udělala, jsem pravák a ruce mě dodnes živí...
linde

Taky pěkné. Připomnělo mi to ten omyl s vyoperovanou zdravou ledvinou. Také se sestřička špatně podívala... Tak snad je ruka úplně bez následků kotoulů a jízdy na poníkovi.

Jaká byla vaše nejhorší návštěva u lékaře?
Máte speciální zážitky z ordinace?
Nebo snad znáte speciální ordinaci?
Svěříte se s příběhy z nemocnice?
Přímo ze zubařského křesla?
Z čekárny?

Napište nám na redakce@zena-in.cz
Za příspěvky k dnešnímu tématu Nejhorší návštěva u doktora můžete vyhrát vlasovou terapii v podobě luxusního spreje na vlasy od firmy Schwarzkopf. 

Pravidla dnešní soutěže najdete tady. 
Hrajeme o kosmetický balíček Fa.

   
31.01.2006 - Zdraví - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] RenataP [*]

  omyl se zdravou ledvinou
  ten pan dr., který u týhle mediálně profláknutý operace asistoval mi kuchal kůži na rameni. Po fušerácky volných stehech vznikla rozlezlá hnisající jizva, která mě i po 6 letech občas nesnesitelně svědí a hnusně vystupuje ven.

  Příště radši rovnou na plastickou chirurgii, třeba i na tu s.r.o..

  superkarma: 0 31.01.2006, 15:15:49
 2. avatar
  [1] Maši [*]

  Každým dalším příspěvkem se utvrzuju v tom, že svěřit se do rukou našeho zdravotnictví , by byl poslední můj počin na tomto světě...

  superkarma: 0 31.01.2006, 14:19:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme