V mých cca 10 letech jsem jezdila na poníkovi u kamarádky. Jednou jsem spadla, zlomila si ruku v lokti, a takový ty rentgeny kolem toho a podobně ani popisovat nebudu.

Ruka byla měsíc v sádře až po rameno a po sundání sádry následovaly rehabilitace v nemocnici, asi 2x týdně. Protože jsem byla ve věku, kdy na rehabilitace docházeli i mí vrstevníci kvůli špatnému držení těla a skolióze, či co, zažila jsem "dobrou" příhodu.

Na rehabilitaci sestřička zběžně nahlídla do papírů a začala se mnou cvičit sestavy dle papíru - předklony, dřepy, úklony, různé švihy a
podobně...

Namítla jsem, ale odmlčela mě, že jsem malá a nerozumím tomu.

Když už jsem přišla na rehabilitaci potřetí a zase vymýšlela šílené cviky, řekla jsem jí nesměle, že mě u těch cviků (kotouly) bolí ta ruka, kterou jsem měla zlomenou a ještě není dostatečně rozhýbaná.

Sestra zbledla, pozorně pročetla papíry, nakázala mi lehnout a pak jsme čtvrt roku cvičily jenom tak, že mi ruku pomalinku natahovala a ohýbala - klídek a lážo plážo... Nedovedu si představit, co by se dělo, kdybych si u těch kotoulů s tou rukou něco udělala, jsem pravák a ruce mě dodnes živí...
linde

Taky pěkné. Připomnělo mi to ten omyl s vyoperovanou zdravou ledvinou. Také se sestřička špatně podívala... Tak snad je ruka úplně bez následků kotoulů a jízdy na poníkovi.

Jaká byla vaše nejhorší návštěva u lékaře?
Máte speciální zážitky z ordinace?
Nebo snad znáte speciální ordinaci?
Svěříte se s příběhy z nemocnice?
Přímo ze zubařského křesla?
Z čekárny?

Napište nám na redakce@zena-in.cz
Za příspěvky k dnešnímu tématu Nejhorší návštěva u doktora můžete vyhrát vlasovou terapii v podobě luxusního spreje na vlasy od firmy Schwarzkopf. 

Pravidla dnešní soutěže najdete tady. 
Hrajeme o kosmetický balíček Fa.

Reklama