Bulvár

Šestka - ďábelské číslo

Věříte na magii čísel? Pokud ano, jistě se vám zježí chlupy na zátylku, při čtení třetího příběhu čtenářky Japiny. Ale přečtěte si i dva předchozí, určitě se dobře pobavíte...

Šestka - ďábelské číslo

V souvislosti s dnešním tématem, se mi vybavily tyhle tři příhody:

1) Jako malá jsem měla rovnátka, spíše si teda vzpomínám, že jsem je měla, než že jsem je nosila, takže výsledkem je docela velký předkus. Sedím v lavici v sedmé třídě a píšeme sloh z ruštiny a do ticha ruštinářka pronese: „Martine, schovej ty zuby, nebo z tebe budu mít divoké sny." Všichni se začnou řehtat, Martin taky, takže neslušná prosba má zcela opačný efekt. Já jsem s Martinem za jedno - se smíchem i s předkusem.

2) Jdu se nechat vyfotit na první řidičák. Focení nesnáším, při pohledu do zrcadla si často říkám, že to snad ani není slovanský obličej. O to víc se snažím vyloudit normální ksicht a fotografka mě povzbuzuje: „No tak se přece usmějte." No prosím, jak je libo, já se směju ráda, načež paní po chvilce váhání dodává: „Nebo raději ne."

3) A pak příhoda z nedávna, kdy jsem měnila zubní lékařku. Jaký div, máme ji tady na vesnici, ordinuje i do 20.00 hod. a vybavení ordinace se oproti poslednímu zubaři nedá srovnat. Po zevrubném ohledání mi dělá rentgen a pak si snímek prohlíží na počítači, koukne na mě do křesla a řekne: „Šestka vlevo nahoře," nenechávám ji domluvit a pokouším se o vtip: „Šestka, ďábelské číslo." Načež ona opět koukne na monitor, kde se skví v mnohonásobné nadživotní velikosti moje tesáky, nahodí andělský úsměv a praví: „Tři šestky jsou ďábelské číslo, vy máte kaz na všech čtyřech, tak se do toho dáme."

Ať Vás usměv nikdy nepřejde tak rychle, jako tenkrát mě, přeje,
Japina

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.


Dnes si v magazínu Žena-in.cz povídáme o zubech. Pište mi…

 • … o vašich problémech se zuby.
 • … o tom, zda jste jako děti věřili na vílu Zubničku.
 • … o tom, jak podléháte trendům v péči o chrup.
 • … o zubech vašich domácích mazlíčků.
 • … o špercích v zubech.
 • ... o zubařích.

Zahrňte mě zkrátka vším, co se vašeho chrupu týká. Humorně i vážně, to záleží na vás! Na příspěvky se těším na redakčním e-mailu!

   
01.02.2010 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [1] lalica [*]

  Sml32Syn měl před časem v SPZ-ce také 3 šestky. S autem byly neustálé problémy, nakonec jej prodal.Ihned jsem mu připomenula, že 3 šestky ať si na značku  na nové auto nebere.Je to sice pověra, ale kdo ví?

  superkarma: 0 01.02.2010, 14:43:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme