Zdravím!

Na diskuzi ke hře s příznačným názvem Diablo jsem naštvaně seřvala jednoho drzouna a teď s ním mám dvou a půlletého syna :).

Poznala jsem svého 2. muže na netu, zamilovala jsem se a skoro rok jsme neměli odvahu se sejít, ale milovali jsme se jako blázni. Poprvé jsme se potkali až ve společném bytě, až takoví jsme byli blázni.

Díky jiné hře jsem poznala spoustu mladých lidí a s některými mě pojí víceleté přátelství, a i když už tu hru nehrajeme, denně si píšeme a máme si co říct.

I tady na diskuzi jsem poznala zajímavého muže a dá se říct, že jsme se stali přátelé a moc mi pomáhá.

Abych ten internet jen nechválila, bohužel díky němu je tak strašně jednoduché být nevěrný. Můj vysněný princ se mi trochu zbláznil do jiné na seznamce:(. Snad už je to za námi, ale bylo to hrozné:(. Tolik ve zkratce.

Simona


Zdravím a díky za příspěvek.
No to tedy bylo skutečně hodně ve zkratce. Nejvíc by mě zajímalo, jak to bylo s tím bydlením! To jste se neviděli na živo a sehnali si spolu byt? A dítě jste si pořídili taky přes internet, nebo až když jste se zabydleli?:)
Jinak Diablo jsem kdysi taky hrával, ale nikdy on-line, což je štěstí, protože jak to tak vidím, mohl jsem už být ženatý! Uf!:)

Reklama