Zastavte stánutí kůže pomocí Swiss Apple Formula Serum

Swiss Apple Formula Serum

Každá žena se chce líbit, a to v každém věku. Vlivem slunečního záření dochází však ke stárnutí pokožky, vnějším projevem je pak zvýšená tvorba vrásek. Na stárnutí kůže a tvorbu vrásek mají vliv i jiné faktory než slunce. Stárnutí urychluje také stres, tabák, častý pobyt ve znečištěném prostředí nebo nedostatečná hygiena. Je proto třeba
o pokožku správně pečovat. S vráskami dnes bojuje téměř každá žena, která si chce udržet mladistvý vzhled a krásnou pleť. Pomocníkem v tomto urputném boji proti stárnutí kůže vám může být vzácné švýcarské jablko, které je známé svými jedinečnými vlastnostmi - nesesychá, takže ho lze skladovat o několik měsíců déle než jiné odrůdy. Právě cenných složek z dužiny tohoto zeleného jablka využívá novinka z řady
Marionnaud Skin Care ve speciálním přípravku Swiss Apple Formula Serum s obsahem jablečných kmenových buněk PhytoCellTec ™ Malus Domestica, které ochrání kožní kmenové buňky a dodají pleti svěžest a vitalitu. Nové sérum je doplněním řady kompletní péče o pokožku Marionnaud Skin Care.

Swiss Apple Formula SerumJedinečná technologie byla vyvinuta švýcarskými vědci, kteří využili mimořádné vitality kmenových buněk vzácné odrůdy jablek. Výtažky z těchto unikátních švýcarských jablíček prodlužují výkonnost a délku života kožních kmenových buněk. Proto jsou produkty s těmito výtažky tak účinné v boji proti stárnutí kůže a tvorbě vrásek. Aktivní sérum buněčné regenerace obsahuje i další složky napomáhající redukci vrásek a celkovému omlazení pokožky. Kyselina hyaluronová vyhladí a vyrovná jemné linie v obličeji, přirozený antioxidant vitamín E ochrání kůži před škodlivými okolními vlivy a bojuje proti volným radikálům. Vitamín B5 díky svým zvlhčujícím vlastnostem dodá pleti potřebnou hydrataci a ochrání ji před vysoušením.

Swiss Apple Formula SerumAktivní kmenové buňky PhytoCellTec ™ pocházejí z dužiny jablka nacházející se bezprostředně pod slupkou. Extrakt z kmenových buněk je zapouzdřen v tzv. liposomech, které je dopraví do hlubších vrstev pokožky. Až poté se z liposomu uvolní aktivní složky zpomalující proces stárnutí. Sérum z jablka tak při pravidelném používání napomůže udržet kožním buňkám jejich vitalitu, schopnost se regenerovat a vytvářet nové tkáně. Regenerací kmenových buněk dochází ke zvýšené produkci kolagenu a elastinu, které jsou potřebné pro pružnost a pevnost pokožky. Pleť se v problémových partiích okolo očí, úst nebo na čele opět vyhladí, již vzniklé vrásky se vyplní a pokožka získá mladistvý vzhled a vitalitu.

Efektivní aplikace

Swiss Apple Formula SerumSwiss Apple Formula Serum je k dostání v malé lahvičce s kapátkem, které zaručí přesnou aplikaci i potřebnou dávku séra. Síť parfumerií Marionnaud doporučuje pro získání optimálního výsledku používat aktivní regenerační sérum dvakrát denně: ráno pro revitalizaci pokožky, večer potom pro posílení noční regenerace. Při jedné aplikaci postačí pouze dvě kapky nanesené na pleť pomocí pipety. Sérum se rychle absorbuje do kůže a zaujme Vás jistě i svěží vůní čerstvého jablka.

Rozlučte se s vráskami efektivním řešením od Marionnaud a zařaďte přípravek Swiss Apple Formula Serum do Vaší každodenní zkrášlovací rutiny, viditelný výsledek se dostaví během několika týdnů. Vyhlazující preventivní sérum je určeno ženám od 25, které si přejí zachovat si mladistvý vzhled co nejdéle je to možné. Aktivní sérum buněčné regenerace Swiss Apple Formula Serum je k dostání v sítích parfumerií Marionnaud za doporučenou cenu 690 Kč.

PhytoCellTec ™ Malus Domestica
PhytoCellTec ™ Malus Domestica (PCT) je odborný název pro aktivní ingredienci z jablečných kmenových buněk. Získává se ze vzácné a již téměř vyhynulé odrůdy švýcarských jablek Uttwiler Spätlauber. Malá zelená jablíčka jsou známá svými jedinečnými vlastnostmi - nesesychají a nepodléhají hnilobě, po sklizni je tak lze skladovat o několik měsíců déle než jiné odrůdy.

 

Reklama