Biologové značky Biotherm vytvořili mimořádně účinné hydratační sérum nazvané
Aquasource Superserum, které má velmi lehkou a mimořádně jemnou a příjemnou texturu, která chrání pleť před dehydratací a zároveň jí umožňuje volně dýchat. Textura na povrchu pleti doslova taje, mění se ve vodu.

 

Čistý extrakt z termálního planktonu

Nový přípravek Aquasource Superserum je nový typ séra, který v sobě obsahuje čistý extrakt z termálního planktonu, jehož koncentrace v jednom balení odpovídá ekvivalentu 5000 litrů termální vody.

Čistý extrakt z termálního planktonu je biologická složka exkluzivně používaná značkou Biotherm, která zvyšuje produkci keratinocytů o více než 50 % (testy In vitro) a účinně napomáhá regeneraci pleti. Její účinek byl vědecky prokázán.

 

Sérum je první přípravek značky Biotherm, ve kterém je obsažena růžová sůl z Himaláje. Tato sůl je také nazývána „sůl života“.

 

Sůl života

Růžová himalájská sůl je velice ojedinělá a výjimečná čistá sůl. „Sůl života“ pocházející z dávno vyschlých oceánů byla vytvořena přibližně před 300 miliony let. Obsahuje v sobě více než 70 minerálů a stopových prvků důležitých pro buněčný život.

 

Tato sůl totiž nejen aktivuje buněčnou diferenciaci, ale je rovněž schopná stimu­lovat produkci tzv. přírodních hydratačních faktorů v pleti. Tyto molekuly, které jsou skutečnými přeborníky v hydrataci pleti, přitahují jako miniaturní houby vodu a zadržují ji v buňkách.

 

Mimořádně jemná textura

Biologové značky Biotherm poprvé vytvořili sérum, které obsahuje růžovou himalájskou sůl a do jednoho balení koncentrovali ekvivalent 5000 litrů termální vody.

Je vědecky prokázáno, že tato mikro-jemná a přitom vysoce hydratační textura chrání pleť před dehydratací a zároveň jí umožňuje volně dýchat.

Pleť si zachová optimální úroveň hydratace i v extrémních podmínkách

 

Mimořádně jemná textura, která přesto dokáže „izolovat“ pleť?

 

Biologové značky Biotherm se inspirovali technologiemi, které jsou v očním lékařství používané pro zvlhčování oka. Biopolymer, který se v oftalmologii používá pro svou schopnost zvlhčovat oko při používání kontaktních čoček, upravili pro kosmetické použití. Tento biopolymer se vyznačuje jedinečnou kompatibilitou při kontaktu s živými tkáněmi. Dokáže na povrchu pleti vytvořit velmi jemný izolující film, jehož struktura je podobná buněčné membráně.

 

Pro koho je přípravek určen?

Díky své velmi jemné a lehké textuře je Aquasource Superserum vhodný pro všechny ženy, které očekávají mimořádně intenzivní hydratační účinek bez zbytečného zatížení pleti. Jeho jemná textura pleť chrání před dehydratací tím, že omezuje ztrátu vody v pleti. Zadržuje vodu v buňkách, ale nesnižuje účinek dalších používaných krémů. Ženy mohou Aquasource Superserum  nanést na pleť pod svůj obvyklý krém, aniž by přitom měly pocit, že pleť je příliš zatížena. I nadále mohou používat krém proti vráskám, zpevňující krém nebo přípravek pro zářivou pleť a zároveň si dopřát mimořádnou dávku hydratace po celý rok nebo tehdy, když to jejich pleť potřebuje. Sérum lze samozřejmě používat i samostatně.

 

Účinnost přípravku

Účinnost řady  Aquasource byla prokázána četnými klinickými testy, kterých se účastnily velmi náročné spotřebitelky, jako jsou letušky nebo modelky. Ale značka Biotherm chtěla jít ještě dál a vyvinula přípravek, který nejenže zajistí optimální úroveň hydratace pleti, ale navíc ji i ochrání v extrémních podmínkách. Pleť je totiž důležitou ochrannou bariérou, která je vystavena nepříznivým vlivům okolního prostředí.

 

Použití

Aquasource Superserum se používá na všechny typy pleti, a to ráno a večer samostatně nebo pod obvyklý krém pro zvýšení úrovně hydratace.

 

 

 

Chcete Aquasource Superserum od Biothermu vyhrát a vyzkoušet? 

 

Zúčastněte se naší soutěže!

 

Soutěžíme o 10 přípravků!

Reklama