Malým i velkým zimním návštěvníkům se zde otevírá dokonalý zimní ráj – skutečná trilogie v bílém - v nadmořské výšce od 1 200 až do 2 820 m.

214 km sjezdovek (c) Serfaus-Fiss-Ladis, Andreas Kirschner

Trojice tyrolských vesniček Serfaus, Fiss a Ladis se malebně vinou k horským svahům na náhorní plošině nad údolím horního Innu. V oblasti Serfaus-Fiss-Ladis si zvláště zakládají na úrovni komfortu, služeb a pohodlí. Proto je zde už samotný začátek prázdninového dne velmi pohodlný: pohodlná procházka zavede hosty přes místa s částečně zklidněnou dopravou až k údolním stanicím lanovek, kde jsou k dispozici prostorná moderní depa pro lyžařské a snowboardové vybavení. Lyžaři, kteří se chtějí dostat do lyžařského areálu v Serfausu co nejrychleji, by měli vyzkoušet cestu pod zemí. Pod vesničkou totiž bezplatně jezdí podzemní dráha Dorfbahn – která slouží k přímému přiblížení ke stanicím lanových drah. Právě díky vysokovýkonným lanovkám se bez dlouhého čekání dostanou do lyžařského areálu Tirol Ski-Dimension, který nabízí díky 214 kilometrům sjezdovek vedoucích z nadmořské výšky až 2.820 m dostatek prostoru pro všechny zimní rekreanty.

Lyžování ve Fissu (c) Bergbahnen Fiss-Ladis, Josef Mallaun
 
A to zdaleka nejen pro ty, kteří mají pod nohama lyže či snowboardy. Na své si v zasněžené krajině s jiskřivě svěžím horským vzduchem přijdou také vyznavači běžeckého lyžování, milovníci zimních procházek i turisté na sněžnicích nebo skialpech. Dobře udržovaná a vyznačená síť běžkařských tratí, pěších stezek a turistických tras se rozkládá mezi všemi třemi obcemi a vede až do lyžařského areálu. Na cestě vás očekávají četné příležitosti k zastavení na místech s nejkrásnějším výhledem, která vám pomohou vychutnat si náležitě klid a odpočinek.


Nová podoba vchodu do stanice podzemní dráhy v Serfausu (c) Seilbahn Komperdell GmbH


Úschovna lyží ve Fissu (c) Bergbahnen Fiss-Ladis, Andreas Kirschner


Relaxační stanice (c) Serfaus-Fiss-Ladis, Andreas Kirschner

 Další informace najdete na: www.serfaus-fiss-ladis.at

Uložit

Reklama