Opravdu radikálně vyřešila drobnosti po rodičích čtenářka Arjev. Napsala mi o tom ve svém příspěvku k dnešnímu tématu. Nebudu chodit kolem horké kaše - prodala je. Co si o tom myslíte, milé čtenářky?


Krásné odpoledne :-)

Lapačů prachu aneb jiných ptákovin měli naši plný sekretář. Když maminka zemřela v roce 2000 a já vyklízela byt, netoužila jsem mít tuto „prachárnu" doma. Maminko, nezlob se, co píši, ale byl to velký problém - co s nimi a kam s nimi.

Brácha si vzal s sebou jednu prachovou vzpomínku... Všech těch serepetiček mně bylo líto vyhodit a tak jsem šla jednu sobotu do trhu a prodávala. Jeden kus = 10Kč. Věřte mi, byl toho plný velký kufr a lidé chodili kolem, usmívali se a říkali si, že toto pamatují, to se jim rozbilo... a za 10kaček!!!, nekup to... a mít doma třeba zase džbáneček z Rumunska :-)

Pokud jsem byla děcko, z dovolených se vozily upomínkové předměty. Jako vdaná jsem velmi omezovala upomínkové předměty, co s nimi po létech?

Arjev

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: Drobné dekorativní předměty

Máte ráda drobné dekorativní předměty?

Na tuhle otázku mi odpovídejte v dnešním tématu! Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, pokud se tedy chcete zúčastnit naší soutěže, ve které můžete získat krásný dárek. Psát mi můžete nejen o svých názorech na „lapače prachu“, ale také, pokud se vám s nimi stala nějaká veselá (či naopak trpká) historka. Můžete mi posílat k textům i fotky svých nejoblíbenějších policových ozdob... zkrátka fantazii se meze nekladou. A co můžete získat? Dárkem dnes bude kniha Patricie Cornwellové: Scarpentová, kterou vydal Knižní klub, k ní přibalíme ještě časopis TOPseriál: Anglické Vraždy Midsomeru a okolí.

Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

Reklama