Krásný den přeji, milé čtenářky!

A co rána, jsou chladná?"
Chladná, chladná."
To abych si vzal teplé spodní prádlo."

Tak přesně tenhle nesmrtelný citát z filmu Limonádový Joe se mi vybavil, když jsem šel dneska (já blbec) jen v lehkém sáčku do práce. Jestli dnešní ráno neodstonám, bude to patrně zázrak. No nic, dost stížností, pojďme k tématu...

Tentokrát jsem na vás ušil opravdovou zákeřnost. Znáte hru Tennessee Williamse „Skleněnž zvěřinec"? Hlavní hrdinka Laura v ní sbírá drobná skleněná zvířátka, dává je do vitrínky a upíná se k nim více než k realitě. A to mě inspirovalo k dnešnímu tématu, které zní: Drobné dekorativní předměty.

  • Máte ráda drobné dekorativní předměty?

Na tuhle otázku mi odpovídejte v dnešním tématu! Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, pokud se tedy chcete zúčastnit naší soutěže, ve které můžete získat krásný dárek. Psát mi můžete nejen o svých názorech na „lapače prachu“, ale také, pokud se vám s nimi stala nějaká veselá (či naopak trpká) historka. Můžete mi posílat k textům i fotky svých nejoblíbenějších policových ozdob... zkrátka fantazii se meze nekladou. A co můžete získat? Dárkem dnes bude kniha Patricie Cornwellové: Scarpentová, kterou vydal Knižní klub, k ní přibalíme ještě časopis TOPseriál: Anglické Vraždy Midsomeru a okolí.

Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

Reklama