Prodejna Sephora se stala jednoznačným vítězem narozeninové akce Paláce Flóra, která probíhala v posledním dubnovém týdnu. Zákazníci hodnotili své nejoblíbenější obchody v Paláci Flóra nalepením samolepky ve tvaru květiny na jejich výlohu.

Výloha prodejny Sephora se může pyšnit 159 kytičkami, které zákazníci umístili na její výlohu. Dalšími dvěma nejoblíbenějšími obchody se staly oblíbené módní značky Orsay a Promod, které počtem hlasů také překročili stovku. V první desítce se dále umístili prodejny Frutissimo, Pet Center, Time Out, Gratulant, Baťa, A3 sport a Destroy. Návštěvníci Paláce Flóra ozdobili prodejny v nákupní galerii celkem 2555 květinovými samolepkami.

Vedení Paláce Flóra je s výsledkem této akce spokojeno. „Velmi nás potěšilo, že se zákazníci do našeho projektu tak aktivně zapojili a věnovali hlas svým nejoblíbenějším obchodům. I pro nás to je samozřejmě zajímavá informace o tom, do kterých prodejen míří zákazníci nejraději a kde se asi cítí nejlépe. Takovýchto obchodů by mělo být stále více,“ uvedla marketingová ředitelka Paláce Flóra Šárka Bušková

Palác Flóra, který stojí ve třetím pražském obvodu ve Vinohradské ulici, otevřel své prostory prvním zákazníkům v roce 2003. Za tři roky své existence zaznamenává každoroční nárůst návštěvnosti. V prvním čtvrtletí roku 2004 se počet návštěvníků v Paláci Flóra pohyboval okolo 19 000 denně. V letošním roce již překročila průměrná denní návštěvnost v období leden – březen překročila počet 21 000 osob za den.

 

"Chceme našim zákazníkům nabízet stále kvalitnější služby nejen v rámci jednotlivých obchodů, ale i samotného Paláce Flóra. Klademe důraz na atmosféru v pasáži, jednoduchou orientaci v celém centru, a především na kombinaci perfektní nabídky obchodů a s tím spojených služeb zákazníkům. Osobní přístup k zákazníkům je pro nás prioritou,“ uvedla marketingová ředitelka Šárka Bušková

Reklama