Bulvár

Sen téměř každé budoucí nevěsty - žádost o ruku v noci pod hvězdami

Milada je nastávající nevěsta, kolem které se bude v následujících týdnech točit hned několik článků. Ona nám vnukla nápad udělat pro vás čtenářky takový malý „svatební speciál“. Společně budeme vybírat svatební šaty, kytici, vyzkoušíme účes. Na úvod jsme se rozhodly Miladu, naší hlavní protagonistku, vyzpovídat. 

Milado, v červnu, tedy za pár měsíců bude svatba. Jak dlouho jste s přítelem spolu?
S přítelem nejsme spolu moc dlouho. Letos 7. února jsme oslavili roční výročí. Ale oba již od začátku víme, že je to to pravé.

O svatbě jste uvažovali?
O naší budoucnosti jsme se spolu bavili mnohokrát, ale konkrétně svatbu jsme neřešili. Již skoro od začátku vztahu spolu bydlíme a kompletně jsme si zrekonstruovali byt. Snad jsem se jen někdy zmínila, že bych ráda děti až po svatbě.

Milada s přítelem

Jak žádost probíhala?
Po zmiňované rekonstrukci bytu, kterou jsme si dělali vlastními silami (tedy spíše přítel, jelikož je velice manuálně zručný) a trvala cca 5 měsíců, jsme zhodnotili, že nutně potřebujeme dovolenou a zasloužíme si relax. Co nejdříve jsme si vybrali místo, termín a odletěli na ostrov Zanzibar. A tam přišla i žádost o ruku. Přítel mě chtěl vytáhnout ráno na východ slunce, ale jelikož jsem nic netušila, odmítla jsem v tak brzkých ranních hodinách vstávat, žádost tak proběhla zhruba v půlce pobytu (když opravdu viděl, že vstávání z mé strany nehrozí). Požádal mě u moře, v noci pod hvězdami.

Berete se do roka a do dne?
Vzhledem k tomu, že na dovolené jsme byli letos na přelomu leden/únor, tak ne. Trochu jsme to uspíšili.

Milada

Máte svůj svatební den vysněný? Přejete si honosnou svatbu?
O svém svatebním dnu jsem dříve ani moc nesnila nebo nepřemýšlela, představy se mění, jak člověk dospívá, vyvíjí se a tvaruje. Chceme si ho hlavně užít se svými nejbližšími, rodinou, přáteli. Abychom na něj mohli dlouho vzpomínat a čerpat z něho pozitivní energii a radost do budoucna. To je pro nás priorita.

Podílí se přítel na přípravě svatby?
Řekla bych to asi takto, dle mého názoru, muži na tyto přípravy obecně moc nejsou. Můj přítel se opravdu snaží, vše s ním konzultuji a dokonce mi je vždy schopný říci i svůj názor nebo představu. Pokud má zařídit konkrétní věc, tak ji zařídí.

pár

Převládá stres či těšení?
V první fázi, kdy jsem začala zařizovat veškeré věci, tak jsem se spíše těšila a stres jsem moc nevnímala. Teď, jak se onen den blíží a zbývá zařídit ještě spousta věcí, je spíše převládající stres.

Budete sázet na klasickou svatbu, jako většina českých nevěst nebo bude vás obřad netradiční?
Nic netradičního opravdu neplánujeme a svatba bude probíhat klasicky. Bílé šaty, obřad, hostina s rodinou a přáteli, tanec.

Šetřili jste na svatbu? Máte pevně stanovený rozpočet?
Ano šetřili jsme a rozpočet zhruba máme. Nejhorší je sestavení seznamu hostů, kdy vzhledem k rozpočtu musíme vyškrtávat lidi, které bychom v ten náš velký den chtěli mít při sobě. A to je bohužel i náš případ.

Těšte se na naše budoucí články se svatební tematikou.

Čtěte také:

   
21.03.2016 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [8] AmeA [*]

  Nejhlavnější je být šťastně spokojení Sml25Sml25

  superkarma: 0 21.03.2016, 19:35:49
 2. avatar
  [7] peetrax [*]

  Pochopila bych, kdyby v sérií článků byla sledována osoba s výjimečným povoláním, životním osudem, nějakým způsobem znevýhodněná, postižená... ale tohle? "Svatební speciál"? Navíc klasická svatba, jakých je dvanáct do tuctu, z toho se "speciál" dělá skoro sám a nedovedu si představit, k čemu to bude. Sml6 A tak něčím je potřeba prostor zaplácnout, že? Sml80 Počkám si na tu přidanou hodnotu, zatím netuším, k čemu mi je, jestli nějací cizí lidi šetřili na svatbu apod., když tohle má každý jinak. Třeba se nakonec i ukáže, čí je to dcera či sestra. Sml24

  superkarma: 1 21.03.2016, 18:59:40
 3. avatar
  [6] Motty [*]

  Kadla — #3Tak teď tam čárka není, ale zato se pro změnu smazala s čárkou i mezera mezi slovy Sml16

  Jinak moc nechápu ten stres kvůli svatbě. Proč? Vždyť se jedná jen o jeden den a i kdyby se něco nepovedlo, tak na tom život nestojí. Já jsem zařizovala celou svatbu sama, brala jsem si cizince, takže tam bylo o dost vyřizování víc, kromě všech možných papírů a razítek jsem musela sehnat ubytování pro jeho rodinu, minibus na transport z letiště k nám atd., ale abych se kvůli tomu nervovala, to ani náhodou. Jen jsem si napsala dloooouhý seznam věcí, co byly potřeba udělat a dělalo mi radost, jak jsem postupně odfajfkovávala.

  superkarma: 0 21.03.2016, 14:19:49
 4. [5] slávenka [*]

  Přeju hodně štěstíSml72a lásky na společné cestě životem a těším se na články se svatební tematikou.Sml16

  superkarma: 0 21.03.2016, 11:10:35
 5. [4] bobani [*]

  Sml23Sml23Sml23

  superkarma: 0 21.03.2016, 09:43:19
 6. avatar
  [3] Kadla [*]

  Je fakt vtipné, jak čárka navíc, která tam nemá být, totálně změní smysl věty a učiní z ní nesmysl:

  Snad jsem se jen někdy zmínila, že bych ráda děti, až po svatbě.

  Sml30

  1. na komentář reaguje Motty — #6
  superkarma: 3 21.03.2016, 09:28:00
 7. [2] gazdina [*]

  Nech sa Vám manželstvo vydarí.

  superkarma: 0 21.03.2016, 08:19:41
 8. avatar
  [1] luneta [*]

  tak hodně štěstí a lásky

  superkarma: 0 21.03.2016, 07:55:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme