Bulvár

Sen o mořích a lodi

Patřím k nepolepšitelným snílkům. Navíc doslova miluji své sny, a ty mě mají asi taky rády, protože jich je většina jen krásných a nehororových. Poslední dobou zjišťuji, že mi přece jenom více vyhovuje se zavrtat pod deku, otočit se na bok a nechat si zdát tisíce příběhů, než se za nimi drápat v realitě. Ale dřív jsem se přece jen snažila nějakého toho snu dosáhnout a občas se i podařilo. Jen nic není tak vysněné, jak se s otevřenýma či zavřenýma očima zdá.

A tak hmátnu po jednom snu - po cestování lodí s vysněným mužem, brouzdání mořem Karibiku či Tichého oceánu, opalování se na palubě, plavání s delfíny, umném čarování při bouři, aby se zklidnila, připlouvání k mnoha ostrovům, kde nás budou vítat samí prímoví lidé s otevřenou náručí... Snažila jsem se o to i v realitě a byla takřka na dosah:  Našel se muž s lodí  a se stejnými plány do budoucna. Jenže ejhle, pár měsíců před osudným setkáním vylezlo na světlo světa, že vysněný muž je ještě větší snílek než já a jediné, co má, je vězeňská cela na Floridě a kapitánské zkoušky k ničemu, protože si posedí až do smrti.

Ale nejsem člověk, který se jen tak vzdá. Vyzkoušela jsem si celkem nedávno loď a říkám si, že osud byl na mě hodný, protože mi stačila jedna cesta proti vlnám a vím, že zůstanu raději suchozemcem, když mi  žaludek opravdu téměř vyskočil hrdlem a člověk nemohl ani na chvíli zůstat učesaný a svádivý, jak ukazují ve filmech, protože vítr se nedá zastavit a ani písek, který může při větru do těla píchat jako ostré jehličky...

A moje dnešní snové přání? Přála bych si zbrzdit čas tak, aby se den aspoň o polovinu natáhl. Bylo by více času na reálné to a ono, a dokonce i více hodin na snění v teple rodiny a mezi několika zdmi!

Krásný den ženám-in přeje

Margaretka


Děkujeme za krásný sen :).

A co Vy, ženy-in, o jakém světě sníte Vy? Podělte se s námi o své vysněné světy na redakce@zena-in.cz!

   
21.11.2006 - Společnost - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] paviocko [*]

  Po loňské plavbě v Pacifiku (blíko břehů) už bych na loď nevlezla, brrrr... takový vlny.. no fuj

  superkarma: 0 21.11.2006, 14:15:03
 2. avatar
  [1] závislá na čokoládě [*]

  Máš stejný sen jako můj manžel, taky samé lodě, moře a tak. Neustále mi vyčítá, že já jsem nohama na zemi.

  superkarma: 0 21.11.2006, 14:06:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme