Domácnost

Sen o květinové svěžesti a hebkosti


Oblíbená aviváž Silan vám přináší nové vůně pro vaše prádlo!

Představte si nádherný sen, ve kterém se přenesete na svěží letní louku prostoupenou vůní čerstvě natrhaných květin. Tak příjemný pocit si nyní můžete kdykoli vybavit díky oblíbené aviváži Silan. Tato značka společnosti Henkel ČR představuje poslední inovaci v péči o tkaniny – Silan Fresh Iris. Vaše oblečení prostoupí výjimečnou, nádhernou a dlouhotrvající příjemnou vůní fialových květů rostliny Iris. Silan Fresh Iris zanechá vaše prádlo po vyprání na dotek jemné a voňavě svěží.

Kouzlo kosatců Iris (v řecké mytologii byla Iris bohyní duhy) inspiruje umělce a malíře již po celé generace – od holandských mistrů až po Vincenta Van Gogha. Květy Irisů najdeme v paletě odstínů fialové a modré, kterou můžeme spatřit na letním nebi. Tvarem připomínají meč a voní omamnou sladkou vůní jako fialky. Po staletí byla vůně Irisu využívána jako přírodní parfém. Římané ji údajně používali pro navonění rukavic a k okořenění vína. A popularita těchto květů od té doby nevybledla. V letošním roce byla barva Iris zvolena barvou roku.

Svěží letní vůni této oblíbené květiny nyní objevili i experti společnosti Henkel a zařadili ji do řady aviváží Silan Classic. Nový Silan Fresh Iris přináší kombinaci vůně modrých kosatců a svěžesti horského vodopádu. Speciální dlouhotrvající parfém zajistí, že vaše prádlo bude svěže vonět i dlouho po vyprání. Tuto fialovou variantu najdete na obchodech v 1l anebo 2l lahvi.

Oblíbená řada aviváží Silan Classic nyní přichází v nové podobě a s novými názvy. Nádherná květinová svěžest se skrývá nejen v samotné aviváži, ale je patrná již na první pohled díky inovovanému vzhledu láhví. Používání aviváží Silan Classic má řadu výhod. Vaše čerstvě vyprané prádlo je krásně hebké a jemné, příjemně se nosí, lépe se žehlí a méně se mačká.

 

Portfolio aviváží Silan Classic:

 • Silan Fresh Iris – NOVINKA  přináší vašemu prádlu hebkost a dlouhotrvající květinovou vůni fialových kosatců Iris a svěžest horského vodopádu.
 • Silan Fresh Breeze – dodá vašemu prádlu hebkost a svěží vůni letního vánku kombinovanou s vůní čerstvých květů.
 • Silan Sunny Fresh – vaše prádlo bude po použití této aviváže hebké a při každém přivonění vám připomene svěží letní ráno.
 •  Silan Rain Fresh – propůjčí vašemu prádlu na dlouhou dobu příjemnou hebkost a neopakovatelnou svěží vůni, kterou je prostoupena příroda po dešti. 

Všechny varianty inovované řady Silan Classic jsou k dostání od 15. 4. 2008 v síti prodejen v 1l balení za DMOC 69,90 Kč a 2l balení za DMOC 129 Kč.

 

Více o Silanu najdete na www.silan.cz

 

Jaké vůně aviváží máte oblíbené? Co pro vás znamená vůně vypraného prádla? Napište nám o tom!

 

   
16.06.2008 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [11] wich [*]

  kačinka: Jakmile vysvitne , letí sušáky z domu Na terase je jim nejlíp.

  superkarma: 0 16.06.2008, 16:04:34
 2. avatar
  [10] kačinka [*]

  Nesnáším, když prádlo voní moc. Nejlepší je, když je cítit jen větrem a sluncem.

  superkarma: 0 16.06.2008, 14:28:10
 3. avatar
  [9] wich [*]

  Lilinka: Nemluvila jsem o vůni (používám parfémové vody a parfémová mléka a nemám ráda, když se vůně čehokoli bije s ní ), hovořila jsem o svěžesti, prádlo po něm je příjemnější jak vizuálně, tak na dotek. Když prádlo vyperu, schovám do skříně a vytáhnu třeba za měsíc, je pořád hezké. Případná vůně je až jako bonus, který se mi líbí hlavně u ručníků či povlečení. Aviváž dávala už moje maminka odjakživa právě kvůli změkčování , Vůbec jsem netušila, že někdo pere bez aviváže, čtu to poprvé až tady.

  superkarma: 0 16.06.2008, 14:27:22
 4. avatar
  [8] Lilinka [*]

  wich: Já nevím, mně prádlo lehce voní už po tom prášku. chci-li vonět, použiju parfém nebo toaletku. O tom změkčování jsem nevěděla

  Meander: Co prosím? Můj přítel používá parfém, čili koupel v aviváži nepotřebuje.

  superkarma: 0 16.06.2008, 13:46:29
 5. avatar
  [7] Meander [*]

  Lilinka: Díky aviváži (a díky tomu, že jsem líná) nemusím žehlit. A navíc voní. Ale to asi chyba, že jo. Mohl by tím vonět chlap

  superkarma: 0 16.06.2008, 13:01:47
 6. avatar
  [6] wich [*]

  Lilinka: Aviváž dodá prádle na svěžesti a podstatně jej změkčí a prádlo se neumačká.

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:48:22
 7. avatar
  [5] Lilinka [*]

  Aviváže nepoužívám, připadá mi to jako naprostá zbytečnost.

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:02:32
 8. avatar
  [4] Esťa [*]

  Mipe: přesně tak

  superkarma: 0 16.06.2008, 11:24:03
 9. avatar
  [3] Mipe [*]

  Nejlepší voňátko na prádlo je sluníčko a vzduch

  superkarma: 0 16.06.2008, 10:46:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme