Bulvár

Semišáček na večírku

 

Krásný slunečný den!
Vlasy dělají ženu ženou, šaty člověka člověkem.
Před několika lety mě manžel přemluvil, abych si nechala udělat trvalou. Moc se mi nechtělo, protože účes, který mě dělal a dělá tím, čím jsem, si a nechci měnit. Sluší mi, nezabere mnoho času na údržbu.
Nakonec jsem podlehla, šla ke kadeřnici, cca 2 hodiny jsem trpělivě snášela zásahy do mých vlasů a výsledek byl ohromující. Vypadala jsem krásně a ve společnosti jsem sem tam zaslechla lichotku, jak mi to sluší.
Nic netrvá věčně, i mistr tesař se utne. Bohužel se uťal na mých vlasech. Trvalou jsem měla mít 15 minut, ale kadeřnice na to nedbala. Po víc jak půlhodině se začala konečně věnovat mé ozdobě - vlasům. Když jsem ji pozorovala v zrcadle, zdála se mi jiná. Pořád něco hledala a chodila telefonovat jiné kadeřnici, jestli má nějaký konkrétní přípravek. To jsem netušila, co mě ještě čeká. Zaplatila jsem a šla domů.

Ráno, když jsem vstávala, všimla jsem si, že na polštáři mám nějak moc vlasů. Prsty jsem si prohrábla účes a chuchvalec vlasů mi zůstal mezi nimi. Ztuhla jsem, vždyť večer mám jít na večírek. Hned ráno jsem zašla za kadeřnicí, a ta se nechala sprostě zapřít. Tedy věděla, že mi trvalou nechala velmi dlouho.
Nakonec mi pomohla kamarádka, také kadeřnice. Celou trvalou mi ostříhala na semiš, vlasy nabalzamovala a já celou dobu brečela, protože jsem vypadala jako ušaté torpédo.
Horší to bylo na večírku. Když jsem vešla, lidé ztichli a hleděli. Paní večírku se osmělila a potichu se zeptala, jestli je to nová móda. Řekla jsem jí, že ne, jen jsem prohrála sázku. Opět jsem stoupla v očích přítomných. Stejně se brzy dověděli pravdu. Na další sešlosti se smáli, že jsem dobře zatloukala. Nezlobili se na mne, jen jeden známý mi říkal, že až budou hledat kompars do koncentráku, že ví, kam jít.
Od té doby mám opět své pouze trošku vlnité nakrátko ostříhané vlasy. Stříhám se sama, jen na délku potřebuji „kompars".
arjev


Milá arjev,
to bych reklamovala a žádala odškodnění...
   
05.02.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Fairy [*]

  Tak mě napadlo a co na to manžel? Chtěl tě mít s vlnitou hřívou a nakonec měl semišáčka.

  superkarma: 0 06.02.2007, 09:35:18
 2. avatar
  [4] bonda [*]

  Tak přesně proto já si schovávám doklady od kadeřnice, jinak je tam každýnechá ležet.

  superkarma: 0 05.02.2007, 21:18:33
 3. avatar
  [3] kačinka [*]

  To mi připomělo, jak jsem si před promocí nechala "udělat hlavu" v renomovaném salónu a dopadlo to tak, že na promoci jsem šla s mechem na hlavě a spolužáci se mě ptali, jestli s nimi jedu na vojenské cvičení (tehdy povinné po posledním ročníku).

  superkarma: 0 05.02.2007, 15:02:18
 4. avatar
  [2] Hrozinka [*]

  Taky mně jednou po trvalé vypadala půlka vlasů. Od té doby už trvalou

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:32:37
 5. avatar
  [1] arjev [*]

  Dano,bydlím na maloměstě a tam se ví vše.To je taková malá drbárna.Kadeřnice už zavřela svoji živnost,alespoň oficiálně.Myslím,že můj účes byl důkazem liknavosti.Stačilo,když jsem ji druhý den hledala.Ženské mají dobré oči a pusu prořízlou.Přece já jen tak v semišáčku chodit nebudu.To je napadne. Ublížit jsem jí nechtěla,vina padá na její hlavu.Krásný den všem

  superkarma: 0 05.02.2007, 14:11:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme