Vztahy

Šéfuje podle toho, jak se vyspí

Panebože, když si vzpomenu na svého šefa, jde mi hlava kolem... je totiž příšerně náladový:-(
Jeho pokyny záleží na náladě, na tom, jak se zrovna vyspí.  Člověk jde do práce a vůbec neví, jak bude den zrovna probíhat, jestli bude nálada veselá, nebo špatná:-((¨
 
Pracuji jako auditorka... tedy když nejsem na mateřské... pro mé kamarádky to vždy bylo atraktivní povolání, dostala jsem se sice do zahraničí na služební cesty, plat také nebyl  zanedbatelný ... ale .......
Kdo nezažil náladovost mého šefa, nepochopí, proč se teď nechci na to místo vracet. Jsem na MD už 2,5 roku, a budu určitě do 4 let věku dítěte, a když se podaří, pořídíme si ještě bejbíse a budu doma ještě déle:-))))
 
Jeden den přišel můj šef do práce, evidentně dobře naladěn.. proběhl si své ovečky... šla jsem zrovna na audit, připravovala jsem si nějaké papíry a podklady.. on přišel ke mně a povídá mi: "Nemusíme být tak přísní, vidte?" a pokračoval,"občas se hodí něco přejít, co myslíte?"
"No dobře, povídám mu, jak byste si to představoval?"
A tak jsem přísná zase tolik nebyla, i když se mi to příčilo.... ale proti rozhodnutí šefa, jsem už dávno přestala bojovat...
 
Za několik dnů přišel zase:-((
"Nejsme na ně moc měkký? Neměli bychom přitvrdit!? Lidi si potom moc  dovolují!"
Zůstala jsem koukat, co na tohle říct? Jak mám potom pracovat? Tak, nebo tak? Šla mi z toho hlava kolem!
Potom jsem se v průběhu dne dozvěděla, že jedna moje kolegyně, která si s ním začala, mu právě dala kopačky ... a on si ten vztek prostě musel někde vylít.
Nakonec mi prozradila, že se s ním rozešla pro jeho náladovost:-(
 
Takže závěrem... do tohoto zaměstnání se vracet nebudu, v oboru bych zůstala ráda, ale čím víc nad tím uvažuji, tím víc by se mi líbilo být šefem sama sobě... Jen ještě najít odvahu:-)))
 
Kat
 
 
----------------------------------------
Milá Kat, k takovému šéfovi se asi opravdu nevracej.
Hezký den všem čtenářkám přeje dnešní editorka  
   
03.05.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Křeček [*]

  No - já jsem z Prahy, takže o práci strach nemám. Ale zdá se mi, že jestli jednou za několik dnů řekne, jestli máš být přísná nebo ne, že na tom není nic strašnýho. chápu, že Tě to štve a že si chceš zanadávat (i když to není lotr nejvyššího kalibru) - ale já bych se do té práce vrátila, jestli Tě baví a je dobře placená.
  Já jsem se po mateřské vrátila do práce proto, že je to státní podnik a nemůžou nic říkat, když zůstanu s nemocnou dcerou doma nebo že ve čtyři prchám do školky, ať se tu děje, co se děje (tohle by si manžel dovolit nemoh). Ale ty peníze jsou mizerné a práce - no může to být horší.

  superkarma: 0 03.05.2005, 14:52:27
 2. [2] kat [*]

  Křeček: ano jsou horší šefové, ale i lepší, a v uvodníku nebylo psáno, že s e má psát jen o super lotrech šefech ne?
  nevím jak by se tobě poctivě pracovalo, když neuposlechnu příkaz šefa, tak třeba nemám premie, to už by se ti zřejmě nelíbilo a v okrese kde žiju je největší nezaměstnanost, tak prostě musíš držet hubu a krok, a když má navíc tvůj šef menší vzdělání než ty, navíc ani žádnou odbornost, tak mi věř, že ty jeho nálady by ti přišly hodně blbý domluvil sem...

  superkarma: 0 03.05.2005, 14:27:15
 3. avatar
  [1] Křeček [*]

  A to je všechno? Pracovala bych prostě pečlivě, tomu se nedá nic vytknout. V práci bývají horší věci a bývají horší šéfové. Tohohle bych spíš nechtěla mít doma.

  superkarma: 0 03.05.2005, 14:11:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme