Vztahy

Šéf mě má zcela v hrsti

Zdravím všechny čtenářky a prosím o radu. Můj problém se týká vztahů se šéfem, které se během několika málo týdnů změnily tak, že mám vlastně strach chodit do práce, ale musím tam, i když jsem cílem dost hrozného sexuálního nátlaku. Dřív bych si asi s takovými věcmi poradila, ale jsem zrovna v situaci, kdy to není tak jednoduché...

Mám už tři roky přítele a chceme si spolu pořídit hypotéku. Vzhledem k určitým okolnostem a tlakům z jeho strany rodiny s ní nemůžeme už moc dlouho čekat, a tak se pochopitelně snažíme, aby všechno klaplo a my se mohli co nejdříve stěhovat do vlastního.

Jenže viděli jste určitě současné ceny nemovitostí. S našimi platy na byt tak velký, jak si přejeme, dosáhneme jen horko těžko, spíš ale nedosáhneme. Přítel je navíc OSVČ a s tím jsou skoro vždycky problémy, i když totiž vydělá určitě víc, než mám já, stane se občas, že mu třeba nepřijdou dva měsíce žádné peníze a to je důvod, proč mu hypotéku jen tak nikdo nedá.

Hypotéka by tedy měla jít na mě, protože mám stálý příjem. Dělám asistentku zástupce ředitele jednoho oddělení středně velké firmy. Jsem ve firmě už druhý rok (na téhle pozici půl roku) a nikdy jsem se šéfem neměla žádný problém, je to takový ten čtyřicátník, který ví, co chce, má dobré vystupování, dodržuje dekorum za každých podmínek, zbytečně mě nebuzeruje a já se snažím dělat, co nejvíc můžu.

Proto jsem si řekla, že bych mohla poprosit, jestli by mi nezvedl o dva, tři tisíce plat. Přítel mě v tom podpořil, za ty přesčasy a práci, kterou dělám snad dobře, by mi mohl přidat, když mi navíc plat za celou dobu nezvedli. S hypotékou by nám to moc pomohlo a jak jsem řekla, šéf je rozumný chlap.

To jsem si aspoň myslela. Když jsem na to téma zavedla jednou řeč, klepala jsem se sice celá trémou, ale s úsměvem si mě poslechl, a když jsem mu vysvětlila problém s hypotékou, tvářil se chápavě a řekl, že se nad tím zamyslí a že to určitě nějak uděláme.

Přítel měl doma taky radost, ale to jsem ještě netušila, co mě čeká. Začalo to celkem nenápadně, třeba ke mně přišel zezadu, začal mi masírovat krk a ptát se mě, kde že si chceme pořídit to bydlení. Byla jsem v sedmém nebi, a tak jsem mu vyprávěla o našem vysněném místě, o velikosti bytu, jak ho chceme zařídit... Všechno ho to zajímalo a já byla šťastná, jak mám chápavého šéfa.

Tohle trvalo asi čtrnáct dní, pak přišla výplata a já na účtu našla částku, která odpovídala ne třem, ale pěti tisícům navíc (zdaněným). Byla jsem opravdu šťastná, s přítelem jsme to doma oslavili a já odcházela do práce úplně nadšená, protože tohle znamenalo, že na podzim bychom se mohli snad stěhovat.

Šéfovi jsem moc poděkovala a řekla, že se budu snažit, aby těch přidaných peněz nelitoval. Usmál se a řekl, že v to doufá. Atmosféra v kanceláři byla teď daleko vřelejší, vážila jsem si, že mě dokázal takhle ocenit, a byla jsem připravená opravdu se snažit, abych si ty peníze zasloužila. Nevím, jak ho to vůbec napadlo, proč to začal dělat, ale když zase jednou přišel ke mně (asi za čtyři dny), začal mi masírovat šíji a zeptal se mě, jak je to s těmi hypotékami a jestli o ni můžu žádat až po třech měsících, kdy mi zvýšil plat, řekla jsem, že ano, že přesně tak, ale že je to jen chvilka už.

V tu chvíli mi rukama sjel na prsa a řekl, že je moc rád, že mi mohl pomoci. Ztuhla jsem. Úplně jsem zkameněla a nevěděla, jak mám zareagovat. Bohužel mi leknutím ztuhly i bradavky, které mi začal přes oblečení mačkat. Trochu to bolelo, ale udržovalo mě to při vědomí. Za chvilku toho nechal a odešel k sobě. Netušila jsem, co mám dělat. Nakonec jsem se rozhodla, že to přejdu.

Jenže to, co následovalo minulý týden, už přejít neumím. Doma o tom začínat nechci, přítel by ho snad zabil a já bych mu nosila buchty do vazby místo nového bytu. Do práce jsem se začala bát chodit, ale šéf byl na služební cestě, pak neměl čas, zdálo se, že se to třeba nebude opakovat...

Pak ale včera přišel, že musíme připravit jednu prezentaci, ať za ním přijdu. Opravdu jsme pracovali u stolečku, který má v kanceláři. Asi v půlce zavedl řeč na moje nové bydlení, a jestli se na něj těším. Zčervenala jsem a řekla, že v podstatě myslím jen na to, že se nemůžeme s přítelem dočkat. Pak začal mluvit o tom, že je to tedy pochopitelné, že se na práci teď tolik nesoustředím a že se to určitě zase zlepší, až se trochu uklidním. A že doufá, že se uklidním, protože jinak by musel přehodnotit moje platové ohodnocení.

Když to říkal, rozepínal si poklopec a vytáhl z kalhot svůj ztopořený penis. Hleděla jsem na něj jako zhypnotizovaná, bylo mi úzko, bála jsem se. Pak vzal moji ruku, sevřel ji kolem toho svého a začal mi s ní pohybovat. Já si vůbec nechtěla připustit, co se děje. Nevím, jak dlouho to trvalo, ale pak se udělal, utřel se a řekl, že dneska už musí pryč a že si tu s tím poradím.

Nevím, jak jsem to zvládla, než jsem šla domů, ruku jsem si drhla asi hodinu, ale stejně mi připadá, že je nečistá. Jako by ani nebyla moje. Připadám si odporně a nevím, co mám dělat. Když mu nebudu po vůli, minimálně mi sníží plat, ale klidně mě může i vyhodit. Co mám dělat?

   
23.04.2007 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [110] ajko [*]

  Možná vám budu připadat jako pesimista, ale pozor - jsem realista. je to tak, že naše povahy předurčují naše role do velké míry. Takže když šéf nebo šéfová na nás vyvíjí psychický nátlak, nelze s tím dělat nic. Buď to ustojíme, to znamená - neklademe odpor a jeho (ji) to přestane - snad bavit a najde si jinou oběť nebo vyklidíme pole. Jinak to fakt nejde.

  superkarma: 0 04.06.2007, 21:54:31
 2. avatar
  [109] Zuzinka.1 [*]

  Tak nevím. Věřím tomu, že mnoho žen se takto zachová. Nechá si to líbit. I u mě to tak začalo, bylo mi 18, nová práce vyjukaná vykulená. A šéf byl ten nejpříjemnější a nejmilejší chlap. Žádný chlap se ke mě doted takhle hezky nechoval. Nejprve jsem mu dovolila od pasu nahodu :o) naivka. Pak to šlo ráz naráz a jsme spolu už 5 let :o) Po čase mi došlo, že to na mě jen zkoušel. Ale postupem času se do mě zamiloval a já do něj. Happy end

  A co se tyče slečny z článku..... Fakt věřím tomu,že tam tu ruku s děsem v očích držela. Mám kamarádku a té se stalo něco podobného, až na to že to byl její vlastní otec!! Každej má milion řečí, ale neví 100% jak by se v reálu sám zachoval!
  A i když je to naivní pipka, on by to z pozice šéfa a pod pohrůžkou snížení platu rozhodně neměl zkoušet

  superkarma: 0 17.05.2007, 15:37:03
 3. [108] Keltka [*]

  Neměla jsi tam tu ruku nechávat, měla jsi jí odtrhnout a nenechat ho, aby se udělal. Vidím jediné řešení - je to sice blbé, v téhle situaci (s bydlením), ale změnit práci, protože do budoucna co se týče hypotéky potřebuješ spíš jistotu a s tímhle šéfem žádnou nemáš - akorát takovou, že když mu nevyhovíš, tak ti nepřidá plat a bude tě vydírat, hypotéku bych si rozhodně nevyřizovala dřív, než si vyjasním vztahy na pracovišti se šéfem !!!

  superkarma: 0 11.05.2007, 10:27:04
 4. [104] členka [*]

  No já si rozhodně myslím, že by jsi měla s tou prací seknout. šéf je pěkný prase a bude tě využívat dál, ví, že peníze potřebuješ a zkouší co jsi ochotna za to podstoupit. Myslí si, že si za peníze koupí všechno. Pokud neodejdeš sama, budeš mu muset být povolná a pokud ne udělá ti peklo a pak tě stejně vyhodí nebo donoutí odejít. A je lepší být chvíli bez práce a hledat něco jiného než mít takovouhle "práci", zničíš se i psychicky a pak by Ti byteček ani k ničemu nebyl, protože budeš tak vystresovaná, že se budeš léčit a šťastná rozhodně nebudeš. Podívej se na to, jak to asi bude za nějaký čas dál a porovnej jak by to vypadalo kdyby jsi udělala to či ono. Přeji hodně štěstí

  superkarma: 0 24.04.2007, 17:45:08
 5. avatar
  [103] zmrzlina [*]

  No tak já si myslím, že ať by pisatelka reagovala jakkoliv, ječela o pomoc, škrábala oči nebo konsternovaně, případně ustrašeně mlčela nebo nevěděla, co dělat, není to její vina - NIC NEDOVOLILA - její šéf nemá co testovat a zkoušet, nemá si dovolovat vůbec nic, je to zneužití jeho nadřízeného postavení a závislého postavení jeho podřízené. Nezavinila si to pisatelka, šéf je dospělý chlap a nadřízený, má vědět, jak se má chovat, a ne toho zneužívat! Já si totiž myslím, že on ví, že se jí to nelíbí - sprostě využívá situace.

  Zažila jsem něco podobného, ve svém prvním zaměstnání. Ne až takhle, ale měla jsem šéfa, který si rád šáhl. Ani se tím netajil, dělal, jako že je to legrace. Přesně - masírování, osahávání, "zkoušení", jestli má dotyčná podprsenku, atd. Odporné. Nikdy jsem mu neřekla ani slovo, ale vyhýbala jsem se mu jak to šlo nebo se snažila, aby při jednání byl mezi námi aspoň stůl. Jak byl na dohled, byla jsem ve střehu, nejčastěji mizela kamkoliv pryč.

  Pisatelce chci říct tohle: není to tvoje vina ani jsi ho nijak nevyprovokovala, aby to dělal. To on tě odporným způsobem zneužívá a řekla bych, že to dobře ví.

  Je celkem jasné, že je třeba dát šéfovi při dalším jeho pokusu najevo, že tohle ne, utnout to. Nevím, jak bude reagovat, co bude následovat. V takovém prostředí, s takovým člověkem, se nedá dlouho vydržet. Nechat se přeložit nebo najít novou práci, což nemusí být snadné. V každém případě je to nezáviděníhodná situace. Držím palce.

  superkarma: 0 24.04.2007, 17:09:22
 6. avatar
  [102] Kadla [*]

  Z_U_Z_U:

  superkarma: 0 24.04.2007, 14:11:43
 7. avatar
  [100] Meander [*]

  Z_U_Z_U: Opět geniální. Tohle tu chybělo.

  superkarma: 0 24.04.2007, 11:40:31

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [98] Z cluster [*]

  Z_U_Z_U: ROFL ROFL

  superkarma: 0 24.04.2007, 11:38:14
 2. avatar
  [97] Z_U_Z_U [*]

  Z cluster:
  Nechme stranou něžné city,
  ty byteček nekoupí,
  podražily reality,
  kdo zaváhá, prohloupí.
  Fešák šéf, byt žádná láce,
  přístupný je, jak se zdá,
  za pomoci ruční práce,
  vyždímej z něj, co se dá!!!
  Doma ubývá však citu,
  chlapi už jsou takoví,
  že ji přítel vykop z bytu,
  honí se zas pro nový

  superkarma: 0 24.04.2007, 10:45:47
 3. avatar
  [96] Z cluster [*]

  Z_U_Z_U: aha takže ta "ruční práce" je vpodstatě varianta brainstormingu

  superkarma: 0 24.04.2007, 10:24:00
 4. avatar
  [95] Z_U_Z_U [*]

  Z cluster: řekla bych, že drží v ruce centrální mozek firmy co by chtěla víc? Až bude chtít zase přidat, jen trochu přidá v práci

  superkarma: 0 24.04.2007, 09:41:22
 5. avatar
  [94] Z cluster [*]

  Z_U_Z_U: njn shánět prostředky na bydlení je holt jedna velká honička btw. Kdo má vlastně koho v hrsti ? Vzhledem k tomu jak to celé dopadlo (předposlední odstavec) tak myslím, že autorka to trochu popletla. Nemělo by tam být spíš "mám šéfa v hrsti, co teď" ?

  superkarma: 0 24.04.2007, 09:27:19
 6. avatar
  [92] Z_U_Z_U [*]

  Pisatelka pravděpodobně někde četla, co se člověk nahoní, aby vydělal na bydlení a pochopila to po svém

  superkarma: 0 24.04.2007, 08:54:10
 7. avatar
  [91] Z cluster [*]

  Nyotaimori: začínám se obávat toho, že tahle povedená taškařice má i nějaké reálné jádro Ale aspoń to rozpoutalo docela zajímavou diskusi

  superkarma: 0 24.04.2007, 08:22:29
 8. avatar
  [90] trdlo [*]

  Do ceho to Pambu dusi dal?? Jiste, sef je prasak, ale uprimne receno, ja byt soudce, tak ho za obtezovani neodsoudim . Nechala na sebe sahat. Nechala se masirovat, bradavky pomackavat a ani necekla. Kdyz chtel podrzet, podrzela a ani necekla. Sef si asi mysli, ze holka je sice povolna, ale pasivni drevo. Urcite ho ani nenapadlo, ze ona nechce.
  Myslim, ze tahle slecna ma na hypoteku dost casu, takovymuhle strivku nemuze bejt vic jak 13. Vyspelosti, ne vekem.

  superkarma: 0 24.04.2007, 01:23:35
 9. avatar
  [87] Vivian [*]

  Amálie: JÁ ne, ale někdo by se třeba našel

  superkarma: 0 23.04.2007, 21:39:33
 10. [86] aknela [*]

  Tak jestli chceš ztratit svého přítele, tak v tom pokračuj. Ono se to klidně může provalit. Já bych si to líbit nenechala. To raději bez hypotéky, než tohle. Musíš si rozmyslet, co vlastně chceš a jaké mohou být následky.

  superkarma: 0 23.04.2007, 21:24:43
 11. avatar
  [85] Amálie [*]

  SENSITIVESKIN: "maxivemenismus"


  Vivian: šla bys ručit někomu, kdo platově na tu hypo nedosáhne, přitom na menší byt by dosáhl a ručení by nepotřeboval?


  Suzanne: Myslíš, že se umí chovat jako dospělá (tedy za předpokladu, že toto je článek ze skutečného života)?

  superkarma: 0 23.04.2007, 21:01:44
 12. avatar
  [84] Amálie [*]

  Proč musí mít lidi nutně tolik metrů, kolik si umíněně zamanou, když jim na to nedostačuje plat? Navíc když hypo bude na slečnu.... Co když se rozejdou? Jak to sama uplatí? To bude šéfovi nejen honit ob den? Proč lidi nemyslí na všechny možnosti a upínají se jen k té, která se jim nejvíc líbí? Ach bože. Inu, kdo chce kam, ať si tam jde sám.

  superkarma: 0 23.04.2007, 20:48:10
 13. avatar
  [83] paníliška [*]

  Jen tak na okraj, OSVČ taky dostávají hypotéky a úvěry na bydlení.n Víc není co dodat, vše už bylo řečeno.
  Suzanne:

  superkarma: 0 23.04.2007, 18:15:04
 14. avatar
  [82] Suzanne [*]

  hm, tak vidím, že nejsem první, komu to přišlo divný... Každopádně se nechat masírovat a tvářit se u toho jako v sedmým nebi... šéf za to fakt nemůže, dalas mu jasný signál "pokračuj"
  Jo, kdybys byla vdova se třemi dětmi, která je závislá na tomto pracovním místě a vše záleželo pouze na tom, jestli mu dáš, pak budu první, kdo tě pošle na policii a bude se tě zastávat. Ale takhle?

  superkarma: 0 23.04.2007, 17:36:52
 15. avatar
  [81] Suzanne [*]

  Šmarjápano Jakýpak sexuální obtěžování Já nechci být zlá, ale jste dva dospělí lidé. On vyjel, tys neucukla (nechala sis masírovat krček ). On vytáhl, tys podržela. Co řešíš? Dáváš mu sporné signály. On to zkusil a tys nijak neprotestovala Tak mi, kurňa, řekni, na co si tu stěžuješ? Jestli se ti jeho pozornost nelíbí, řekni ne. Jistě, že tady je riziko, že ti nebude dávat zvýšený plat. Ale to je pouze jeho dobrá vůle, není to jeho povinnost. A když nebudeš mít na hypotéku, tak prostě budete čekat jako spousta jiných. Mně je 36, byt taky nevlastním, prostě zatím platím nájem. Rozhodně bych si ale neodmítala připustit, že honím šéfovi péro Chovej se, kruci, jako dospělá

  superkarma: 0 23.04.2007, 17:23:50
 16. avatar
  [80] Z_U_Z_U [*]

  Vivian: kdyby se odtáhla když začal a dala najevo že nemá zájem, případně mu pleskla jednu po tlamě a on jí vyhrožoval, že přijde o místo, byla bych první, kdo by se jí zastával. Tady to je ale očividně o tom, že šéf zprvu nevinně ( masáže) zkoušel jestli může a co mu projde a když zjistil že pisatelka není proti, pokračoval. Dokážeš ty si představit, že bys něco takového dopustila, kdybys opravdu nechtěla?

  superkarma: 0 23.04.2007, 17:17:41
 17. [78] Tobbi [*]

  Radka S: Geniální! (následuje věta: teď, když už spolu chodíme, nemohl bys mi koupit...atd.)

  superkarma: 0 23.04.2007, 16:34:45
 18. avatar
  [77] Vivian [*]

  Z_U_Z_U: no vidíš, to je pravda... Čili se v podstatě nic nezákonného nestalo

  superkarma: 0 23.04.2007, 16:31:51
 19. avatar
  [76] Z_U_Z_U [*]

  Vivian: a co by nahlásila? on mne osahával, já se nebránila, ani slovně jsem nedala najevo, že nemám zájem. Pak chtěl pomoct při onanii, také jsem spolupracovala a vy ho teď prasáka zavřete

  superkarma: 0 23.04.2007, 16:25:17
 20. avatar
  [75] Vivian [*]

  Matelka: pokud jde o šéfa, pokusila bych se získat nějaký přesvědčivý důkaz o těch jeho prasárnách a pak bych zašla na policii

  superkarma: 0 23.04.2007, 15:45:04
 21. [74] Matelka [*]

  Vivian: Třeba ten její šéf...

  superkarma: 0 23.04.2007, 15:40:50
 22. avatar
  [73] Vivian [*]

  A nemohl by vám někdo dělat ručitele?

  superkarma: 0 23.04.2007, 15:20:07
 23. [72] mindulinka [*]

  Na mě to zkoušel učitel na VŠ. Po zkoušce, na které mě trápil hodinu mi podával index a ruku nasměroval trochuv výš než měl. Jak jsem od něj z kanceláře vypadla dodneška nevím, ale rychlost to byla přímo závodní. Pak jsem s ním měla velký problémy a diplomku jsem si vybírala podle toho, jestli jí nevypsal on, i kdyby to bylo téma sebelepší.

  superkarma: 0 23.04.2007, 13:45:18
 24. avatar
  [70] Janinas [*]

  Když jsem nastoupila do svého zaměstnání, jeden za šéfů to na mě také zkoušel. Rázně jsem ho odmítla a pohrozila mu jeho manželkou. Od té doby mám klid od jeho harašení. Chce to utnout hned na začátku.

  superkarma: 0 23.04.2007, 13:16:58
 25. avatar
  [69] gerda [*]

  Z cluster: na takovou otázku existuje jediná odpověď - vzít roha.

  superkarma: 0 23.04.2007, 13:09:20
 26. avatar
  [68] Z cluster [*]

  Z_U_Z_U: tak jsme na to kápli...autor\ka ve skutečnosti požaduje abychom v jeho zvrhlých fantaziích pokračovali a tento příběh vzali jen jako "hozenou rukavici" Podezřelá je hlavně ta závěrečná otázka "Co mám dělat ?"..

  superkarma: 0 23.04.2007, 13:04:31
 27. avatar
  [67] Z_U_Z_U [*]

  gerda: myslím že tohle snad nebude skutečné, proboha. Hádám že to bude pracovně-sexuální sen někoho, kdo se musel hrozně nudit.
  Z cluster: myslím že bude pokračování " uchovala jsem šéfovo sperma na rukávu, kolik mám chtít?"

  superkarma: 0 23.04.2007, 12:32:17
 28. avatar
  [66] Z cluster [*]

  Z_U_Z_U: no hlavně že se autorce (tedy vlastně autorovi, takovouhle prasárnu může napsat IMHO jedině mužský ) podařilo příběh zdárně vypointovat a "vyvrcholit"
  P.S. docela by mě zajímalo co se bude dít s tou "nečistou rukou"...Bude se sekat ?

  superkarma: 0 23.04.2007, 12:24:36
 29. avatar
  [65] gerda [*]

  Z_U_Z_U: chudák autorka, zase se to zvrhává směrem, který by si nepřála. Stačí, když se po ní vozí šéf...

  superkarma: 0 23.04.2007, 12:20:40
 30. avatar
  [64] Z_U_Z_U [*]

  Z cluster: tohle by byla škoda nedočíst celé, to nevymyslíš

  superkarma: 0 23.04.2007, 12:11:53

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme