Vztahy jsou věda a vy už se nechcete spálit. Přejete si narazit na někoho, kdo si s vámi nebude hrát a chce vážný vztah. Ale jak pak poznat, že to myslí vážně a nebude vás tahat za nos? Americký časopis InStyle upozorňuje na několik bodů, jak poznáte, že jste „kápla“ na vážného zájemce. :)

love

  • 1. Ptá se vás, aby zjistil, jestli už máte na příští víkend nějaký plán? „Když se partner zajímá dopředu o váš program, aby se podle toho zařídil, je to vždycky jen dobře. Znamená to, že není sobec a vy se nemusíte bát, že budete muset podnikat vždy jen to, co chce on,“ říká Daisy McBeallová, odbornice na partnerské vztahy.
  • 2. Je mrzutý, když se mu celý den neozvete nebo mu neberete telefon. A nakonec vám sám večer napíše esemesku a ptá se, jaký jste měla den? Radujte se, myslí na vás a stýská se mu. :)
  • 3. Když vašeho partnera někam pozvou, pozvání platí automaticky i pro vás. A když vám řekne: „Jdu v listopadu na svatbu,“ znamená to, že máte jít s ním. „On vás nežádá, ale rovnou vám oznamuje, že si máte udělat místo v diáři,“ říká McBeallová. A to také znamená, že vztah s vámi bere dost vážně.
  • 4. Bere vás po prvním rande na své oblíbená místa nebo na drink do baru, kam často chodí na pivo se svým kamarádem. „Nechává vás nakouknout do svého světa, ukazuje vám místa, kde se cítí fajn, kam chodí na pivo. Wow, to už něco znamená,“ upozorňuje Daisy.
  • 5. Kouká s vámi na váš oblíbený film a ani nemukne, že na jiném programu běží fotbal. Snaží se, aby u vás získal body. Kdo by s vámi koukal tři hodiny na romantický film Titanic a vymněnil televizi za flám s kumpány? Jen ten, kdo vás miluje!
  • 6. Na Facebooku se o vás strhl nevídaný zájem. Jeho přátelé vám na sociální síť poslali zprávu, abyste si je přidala do přátel. „Rovněž vás to může potěšit, znamená to, že o vás před svými kamarády často mluví a ti vás také chtějí víc poznat,“ míní odornice na partnerské vztahy.
  • 7. Jste nemocná, bolí vás hlava a teplota se na teploměru vyhoupla přes osmatřicet stupňů. Je vám na nic. On vám ale uvaří kuřecí vývar, udělá čaj s medem a citrónem a k posteli přinese papírové kapesníčky. „Komu nevadí, že vám tečou nudle z nosu a vidí vás, když nejste ve formě, ten to s vámi myslí vážně a nebere to jen jako nějaký flirt,“ uzavírá McBeallová.
Reklama