Vztahy

Sedlácké vondue

Kde končí realita a začíná svět fantazie, animací a zvuků? Jak se stát světošlápkem, poznat celý svět a přitom nemuset vyloupit banku? Jak ukázat a přiblížit malým neposedným rošťákům i zvídavým rozumbradům svět? Stačí roztočit stříbrný CD ROM s kouzelným animovaným dětským atlasem výstižně pojmenovaným „Staň se světošlápkem“.
Není daleko doba, kdy i ve škole budou naučné CD ROMY běžnou záležitostí. Kdo by si nepřál procestovat celý svět. Poznávat cizí krajiny, zvyky, obdivovat památky. Odpoutat se od suché učebnice a vniknout do ráje dalekých míst a nechat se unášet svou fantazií. Prozkoumat deštné pralesy, stanout na nejvyšší hoře světa a zjistit, který oceán je nejhlubší. Jižní pól, severní pól a tajemná Austrálie? Kde žijí mravenečníci a kde klokani? Všechno je to přitom zábava, při které se děti učí poznávat to, co probírají ve škole i to, co je samotné zajímá. Už při vyplňování cestovního pasu a vybírání příslušné portrétní fotografie se dozajista bude od počítače ozývat hlasitý smích. A tím to teprve všechno začíná! Dobrodružství a tajné výpravy. Dávno vyřčená myšlenka „Škola hrou“ se díky CD Staň se světošlápkem a dalším, jemu podobným, stává skutečností. CD ROM není určen jen školákům, do „hry“ se mohou zapojit i děti, které neumí ještě číst. Text na zeměpisném CD ROMU je skoro celý namluven.


Chcete CD "Staň se světošlápkem" vyzkoušet? Můžete se zúčatnit naší soutěže o tato tři naučná cédéčka. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku!
   
26.04.2000 - Láska a vztahy - autor: Klára Hadererová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] hubajda [*]

  Ťapina — #4 Sml22Sml22

  superkarma: 0 29.09.2012, 22:21:39
 2. avatar
  [5] Andula [*]

  Ťapina: my kombinujeme oboji, syn je hyperaktivni a pocitacove hry a encyklopedie jsou pro ne de facto terapiii

  superkarma: 0 09.12.2003, 14:43:11
 3. avatar
  [4] Ťapina [*]

  To vypadá zajímavě, děti dneska mají možnosti, o kterých se nám ani nesnilo - i když obrázkové knížky taky měly něco do sebe.

  1. na komentář reaguje hubajda — #6
  superkarma: 0 08.12.2003, 13:36:53
 4. avatar
  [3] Andula [*]

  A uričtě je to spíš epro menší děti, náš ho má tak od 4 let, to bylo akorát.

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:09:58
 5. avatar
  [2] Andula [*]

  Světošlápka máme, ten u nás je moc oblíbený, sny díky němu umí lsušně zeměpis

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:08:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme