Seriálový příspěvek poslala také čtenářka s nickem Seboosis. A byť žije v zahraničí, ráda si vedle zahraničních seriálů pustí i českou „Růžovku“.

Hezký den ženy-in,

Já, byť žijící v zahraničí, taktéž sleduji Ordinaci (Díky bohu za internet :)). Ovšem já si na ni musím vždycky počkat na středu a pátek. Zas tak moc to vidět nemusím, abych si díly předplatila a viděla tak s předstihem, co se zas Čestmírovi po...dělá a do koho se Babeta bude trefovat tentokrát... Beru to spíš jako rozptýlení s češtinou.

Jinak se teda dostanu víc k těm zahraničním. A mezi nimi je i můj nej - Dva a půl chlapa. Ačkoli už jsem všechny staré díly viděla snad stokrát, mohu se na ne dívat zas a znova. Jejich bezprostřední řešení partnerských a rodinných vztahů, finančních i dalších situací mě dokáže rozesmát, i když jsem celý den jak Pučmeloun. Před týdnem mi ale umřel Charlie a na obrazovce se teď místo něj bude ukazovat Ashton Kutcher, tak jsem plna očekávání....

Jinak mám ráda zahraniční sitcomy jako jsou Přátelé nebo Will a Grace. Český Comeback mě osobně nijak nenadchl. Přijde mi to až moc naumělkované nebo to herci neumí tak bezprostředně zahrát... nevím.

A když se otočím za těmi starými českými seriály, tak nesmím opomenout Četnické Humoresky, Sanitku, My všichni školou povinní (Už si broukám tu krásnou znělku) a v neposlední řadě Chlapce a chlapy. Na tyhle všechny se dá taky koukat pořád dokolečka :)

Tak já si jdu pustit včerejší díl Růžovky a vám přeju krásný zbytek dne.

Seboosis

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

_________________

Děkuji za zahraniční příspěvek a přeji hezké české podívání.
Pěkný den
Saša

Tématem dnešního dne 16. listopadu jsou: Televizní seriály
Téma pro dlouhé podzimní a zimní večery jako stvořené.

  • Který televizní seriál patří k vašim nejoblíbenějším?
  • Srovnáváte kvalitu současných seriálů s těmi minulými?
  • Máte radši naše televizní seriály nebo zahraniční?
  • Sledujete i animované seriály?
  • Vzpomene si ještě některá z vás na Majku z Gurunu :)
  • A co takový F. L. Věk?
  • Anebo Okresní přebor anebo Comeback?
  • Jé, a teď jsem si vzpomněla i na moji milovanou Takovou normální rodinku, podle mě pokračování po x letech už byl pěkný prů…
  • Mělo by se vůbec pokračovat v natáčení dalších sérií?
  • Nemusíme chodit daleko, např. taková Nemocnice na kraji města.

Na mysl se mi derou desítky, ba stovky seriálů.

Nenechávejte mě v tom a pište.
Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním malým dárkem. Co si dáme k televizi? Kávičku v hrníčku. A když nás nebude seriál bavit, vypneme ho a přečteme si knížku. Pro jistotu posílám dvě.

darecekk

Reklama