Styl

Seboosis: Spousta muziky za málo peněz

Hezký den všem přeju. K tomuto tématu mě napadá jen jediný můj módní šílený výstřelek, trapas. I já patřím ke generací, která vyrůstala na "bravíčku". Podle návodů,nápadů a rad jsem se snažila vypadat, tvářit se, chovat se jako girl z Brava. S tehdejší mojí nejlepší kamarádkou jsme chodili za ruce, stejně se česali a stejně oblékali. Už to byla šílenost. Ale jeden z těch stylových dívčích časopisů nabízel rubriku "udělej si sám". Od jakživa mě baví věci vylepšovat a předělávat a jelikož v pubertě není peněz nazbyt (i když v poslední době ani v dospělosti), rady této rubriky jsem hltala. Tu jak si vylepšit tričko, jak proděravět džíny, vyrobit náramek ze spínacích špendlíků...

Jednou se ale má chuť mít "spoustu muziky za málo peněz" nevyplatila, tedy vyplatila... no prostě tam bylo velké plus i mínus. Mám o rok mladší sestřenici, která mi při jedné její návštěvě dala pyžamo, které sama dostala, ale jelikož spí v XXXL tričku, tak nevyužije. Když jsem pyžamo meruňkové barvy držela v ruce, napadlo mě, že kalhoty vypadají moc hezky, že vypadají i jako normální kalhoty. No a tak jsme se se sestřenkou vsadili o dvě stovky (v té době dlouhodobé úspory), že se v oněch kalhotech dostavím druhý den do školy.

Sebevědomě jsem vstoupila do třídy.... když se všichni my spolužáci dosmáli, nikdy jsem si nepřipadala trapněji. Všem jsem tvrdila, že to jsou normální kalhoty, ale nikoho jsem neobalamutila. Hold mám asi víc fantazie :D Každopádně, já jsem sázku splnila. K vyhraným dvěma stovkám jsem ještě něco přidala a koupila si nové džíny. A od té doby se radši držím s fantazírováním zpátky a mé módní výstřelky se odehrávají v botech, mám úchylku na ponožky :)

Seboosis

Text nebyl redakcí upraven.

Ponožky jsou super, ale takové nadkolenky... Mmm :)

Téma na dnešek: Můj největší úlet

Co nejodvážnějšího jste kdy měla na sobě? Jaký extrém, úlet, šílený výstřelek se vám povedl? Napište nám o tom! A pokud se dochovala také obrazová dokumentace, budeme rádi, když se o fotku podělíte.

Posílejte nám své módní úlety na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ze všech došlých úletů vybereme jeden, který odměníme. Tentokrát můžete získat dárkový balíček s vlasovým stylingem Got2b.

   
02.02.2011 - Příběhy - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] SNÍŽEK [*]

  kdysi jsem měla modré kalhoty napůl kombinované se světle modrou a v hospodě,kam jsem šla otci na flaškové piva se mne ptal hostinský jestli nemám peníze na gatě,je to tak 30 let zpátky a ráda jsem v nich provokovala,rodičům taky vadily Sml30

  superkarma: 0 02.02.2011, 16:23:01
 2. avatar
  [4] BastMetztli [*]

  Já bych v těch gatích také šla do školy, klidně. Sranda musí být,Sml58 spolužákům bych s klidem řekla, že mám hold více odvahy jak oni.Sml57

  superkarma: 0 02.02.2011, 14:10:36
 3. avatar
  [3] ifulinkaa [*]

  myslím,že jsem na to byl podobně,dostala jsem hezké hnědé pláťáky od tety,že je její dcera už nechce... vyrazila jsem v nich do školy (4. třída cca). Jelikož jsem se vypravovala sama, nebylo to nikomu divné. holky to taky nechaly bez povšimnutí,jen mami se zděsila doma,v čem že jsem to byla v té škole Sml52 . no v pyžamu! ale když nikdo nic nepoznal???

  superkarma: 0 02.02.2011, 12:51:01
 4. avatar
  [2] pikolca [*]

  Sml30 ale zachovala jste dekorum a to se cení Sml22

  superkarma: 0 02.02.2011, 12:50:05
 5. avatar
  [1] janaa1 [*]

  Sml30 hezký článek Sml30

  superkarma: 0 02.02.2011, 12:44:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme