Dopisy pro Ježíška na půdě za komínem, tak to je snad to nejkrásnější místo. Ježíšek tam dopis nalezne určitě snadno, jen s tím splněným přáním je to horší :)

Hezké dopoledne ženy-in

Jestli píšu Ježíškovi? Můj mladý bráška by vám s poklepáním na čelo nejspíš odpověděl otázkou: „A jak jinak by se asi dozvěděl, co bysme chtěli?“ Takže píšeme všichni. Vždycky si nad seznamy sedneme společně (teď už bohužel jen na skypu), potom si je předčítáme, abysme teda věděli, co kdo od Ježíška chce a potom dopisy zaneseme na půdu za komín.

Ježíšek si je tam může nepozorovaně kdykoli vyzvednout. Když byl brácha ještě o něco mladší, tak jsme museli i chodit pravidelně kontrolovat, jestli už si dopisy vyzvedl nebo ne. aby na nás náhodou nezapomněl.... On sice nezapomíná, ale za to je pěkný popleta. Už několik let si přeju tučné bankovní konto a štíhlou postavu a on ty dvě přání pořád plete. Zkusila bych mu dat nějaký úplatek, ale nevím co na něho platí. Nevíte?

Hezký předvánoční týden
přeje Seboosis

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

__________________

Tak to také nevím. Já myslím, že toto vaše „skromné přání“ :)) si přeje asi většina z nás a on chudák nestíhá. Tady nepomůžou žádné úplatky :)
Děkuji za milý příspěvek a Vám i bráškovi krásné Vánoce
Saša

 

Téma dnešního dne 20. prosince 2011 zní:  Píšete dopisy Ježíškovi?

  • Píšete už jako dospělé ženy-in?
  • Dodržuje se tato tradice u vás v rodině?
  • Píšou jenom vaše děti?
  • A píšete i vy dětem?
  • Kam dáváte dopis pro Ježíška?
  • Řídí se Ježíšek alespoň zčásti podle vašich přání?
  • Anebo vám třeba psaní Ježíškovi připadá v dospělosti hloupé...

Co člověk, to názor.

Dopis „do redakce“ pište na e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek bude odměněna malým dárkem: luxusní vlasovou kosmetikou Alterra, která obsahuje vlasový šampón, balzám a vlasovou kúru.

kosmetika

 

Reklama