Je vám nahota nepříjemná? Potom si jistě s chutí přečtete příspěvek čtenářky Jitulenky, která nahotu považuje pouze za intimní záležitost...

Souhlasíte?


Krásné nahé ráno, milé ženy-in,

nahota, to je téma do pranice. U nás doma nikdy nikdo nahý nechodil, možná jsem tedy tímto ovlivněná, ale pamatuji se, jak mi kamarádka vyprávěla, že její otec doma pobíhá občas s nahatým pinďourem. V době tvrdé totality, kdy nebyl k mání téměř žádný erotický časopis (ano, erotický, neboť na porno se snad tehdy nesmělo ani pomyslet), to bylo vskutku pro mne neobvyklé.

Postupem času se situace v politice, ve vztazích i v názorech na nahotu rozvolňovala, a já jsem poznala rodiče, kteří se se svými malými dětmi koupali ve vaně - samozřejmě nazí. Ovšem ani toto jsem já nikdy nedělala, přestože se jedná o velmi úzké rodinné vztahy a krátkou časovou dimenzi. S puberťákama si to už neumím představit :-)

Jsou samozřejmě soukromé chvíle, kdy chodíme s přítelem po bytě tak, jak nás Pánbůh stvořil (a že to občas na některých místech a vnadech přešvihnul :-))) ), ale jedná se opravdu o naše soukromí, kam nemá nikdo blízký ani vzdálený přístup. Ani nuda pláž mne neláká, ráda se opaluji nahá, ale opět preferuji soukromí. Nemám potřebu okukovat nikoho kolem sebe ani být okukována někým jiným, než mojí drahou polovičkou. Sebevědomí si dokážu utvrdit i jinými způsoby, a mezi námi, děvčaty, hezký výstřih mnohdy udělá mnohem víc než celá nahá prsa. Co říkáte?

Zdraví,
Jitulenka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama