Novinky

Se Sin City jsem zcela propadla komiksovému světu!

Dnes jsem se tiskovou projekci filmu Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil úplně poprvé v životě dostala do komiksového světa, který mě doslova pohltil.

Na začátku projekce nám byla jako zajímavost představena kniha Kurva velký Sin City od Franka Millera. Jde o všech sedm dílů Sin City v jednom svazku. Kniha má 1360 stran a váží více než 6 kilo. Její cena se pohybuje od 2,5 - 4 tis. Kč. V duchu jsem si říkala, který blázen by za ni takové peníze dal.

dkdnd

A pak se na plátně rozjel drsný příběh (pokračování kultovního snímku Sin City) z Města hříchu plného gaunerů, svůdných tanečnic, zkorumpovaných policistů, ozbrojených prostitutek (byly úplně nejúžasnější!) a... zlomených srdcí.

didid

dkdkdc

Po filmu jsem zůstala ještě sedět na svém místě v první řadě kinosálu a byla jsem, navzdory drsnému světu,zasažena na citlivém místě.

Líbí se mi ten nový, zatím nepoznaný komiksový svět. A víte, že se mi ta cena za knihu, díky které se do něj můžete vypravit kdykoliv se vám zachce, už nezdá tak přemrštěnou?

Foto zdroj: www.a-company.cz

   
02.09.2014 - Redakční novinky - autor: Hana Novotná

Komentáře:

  1. [1] Rikina [*]

    Zcela souhlasím, o knihu jsem si napsala ježíškovi, ale bude mi to málo platný. Tak si to holt opatřím jinak. Sml57 Komiks je naprosto skvělý, a komiksové hrdiny miluju skoro všechny. Teda - ty dospělé, přece jenom Spiderman je ještě dítě... ale takový soudce Dredd Sml29 Superman, Batman, Daredevil, Hellboy, Flash Gordon, Lobo, Wolverin... všechno dobrý Sml67 Co mě moc nebere, je Hulk, Punisher, různí upíři a nemrtví, ale oni za to nemůžou, to je chyba u mě. Sml57 No a dosud mě zcela minul například Captain America, to si hodlám doplnit vzdělání. Mé osobní přesvědčení je, že komiksy prostě patřej k životu.

    superkarma: 0 02.09.2014, 20:43:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme