Nová řada aviváží Silan Aroma Therapy

Lidé již stovky let využívají starověké umění aromaterapie k hýčkání svých smyslů a povzbuzení těla i duše. Nyní tuto dovednost přináší i inovovaná řada aviváží Silan Aroma Therapy společnosti Henkel ČR. Ta kombinuje úžasnou hebkost značky Silan a jedinečné, dlouhotrvající vůně esenciálních olejů z celého světa. K dispozici jsou čtyři varianty – zcela nové Fiji Refresh a Amazonia Energy a inovované Tahiti Relax a Bali Sensation.

Silan

Lidé již odpradávna vědí, že rozličné vůně dovedou přispět k  pohodě a mají pozitivní vliv na náladu. Aromaterapii tak jak ji známe a využíváme dnes, poprvé objevil francouzský chemik Maurice Gattefosse, když v roce 1920 v Evropě zkoumal vlastnosti různých aromatických olejů. Dnes se pro nejrůznější formy aromaterapie využívá na 4 000 přírodních esenciálních olejů. V závislosti na použitých esencích pak mají tyto směsi relaxační, nebo naopak stimulující účinky na naše smysly.

Nová řada aviváží Silan Aroma Therapy přináší čtyři květinové vůně, které dodají prádlu hebkost a zároveň jedinečnou vůni, díky níž se během okamžiku můžete ocitnout na exotických plážích Fiji, v tropickém ráji jihoamerické Amazonie, odpočinout si na Tahiti či odhalit taje exotického ostrova Bali.

  • Silan Aroma Therapy Fiji Refresh – jedinečná omamná směs mandarinky, zeleného čaje, jasmínu a pomerančových květů, jež vdechne prádlu osvěžující vůni tichomořského ráje.
  • Silan Aroma Therapy Tahiti Relax – objevte skutečnou relaxaci s úžasnou směsí levandule, rozmarýnu, mandarinky a hrušky.
  • Silan Aroma Therapy Amazonia Energy – povzbuzující ovocná vůně jablka a broskve kombinovaná s květinovým nádechem fialek, růží, jasmínu a pivoněk osvěží tělo i duši energií řeky Amazonky.
  • Silan Aroma Therapy Bali Sensation – bohatá vůně růží, jasmínu, jantaru a vanilky s ovocným podtónem odhalí taje exotického ostrova Bali.

Inovovaná řada aviváží Silan Aroma Therapy se na pultech obchodů objeví v lednu 2013. Jejich doporučené maloobchodní ceny jsou: 69,90 Kč (1 l), 84,90 Kč (1,5 l), 129,90 Kč (2 l) a 164,90 Kč (3 l).

 

Reklama