Další opravdu vtipný příspěvek nám poslala čtenářka s nickem Bohuša. Jak dopadlo svatební překvapení jejího manžela, se dočtete v jejím příspěvku.

Ahoj, když jsem se seznámila s manželem, už tehdy mě zaujal svým stylem oblékání...,ale v té své zamilovanosti jsem to přehlížela. Jeho styl byl dosti šokující, nikdy mě nenudil, pokaždé mě něčím šokoval, ale ne vždy příjemně-jeho šatník byl více než extravagantní. Vždycky mně říkal: "Se mnou se nikdy nudit nebudeš!" A nelhal, což se potvrdilo již v náš svatební den. Už předem mě připravoval na nevšední překvapení.

Jak on podle pravidel neviděl předem mé šaty, tak já taky neměla tušení o jeho svatebním obleku. Čekala jsem prince v sněhobílém obleku na bílém koni, ale bohužel! Přišel sice s překrásnou kyticí růží, ale v obleku "kovboje a na hlavě měl navíc klobouk"...v té chvíli jsem byla rozhodnutá, že ani to ANO u oltáře nepovím...však taky i pan farář na nás hleděl "jako na zjevení"!!!

A co ten šepot svatebčanů? Co že si to beru za EXOTA????

Z jeho hader mě bylo do pláče a to mě ani neuklidnil tím ,že prý to je "světový hit, za nehorázné peníze" a že to kupoval jen díky mně!!! No, tak děkuji pěkně, pomyslelala jsem si! Ale to ANO jsem řekla...sice jsem u toho váhala, ale nelituji!!! Občas se sice trošičku za jeho ošacení stydím, ale jeho srdce je VELKÉ, LÁSKYPLNÉ A MILUJÍCÍ! 

Hádat se s ním k vůli jeho oblékací vášni je zbytečné, už jsem si zvykla a co si říká okolí je mně skutečně jedno...hlavní je, že se máme rádi!!!

P.S. Když ji (spíš HO) miluješ, není co řešit!!!! 

S pozdravem Bohuša

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Ale to je moc hezké, koukám, že váš manžel je dobrý recesista. Alespoň se přesvědčil, že to s ním myslíte vážně

Máte také nějakou příhodu, která se týká dnenšího tématu? Jak vidíte, může být i o vztazích. Partnerovo oblečení nás může rozhodit, překvapit, ale i pobavit. Z naší reakce se dá usoudit, jak pevný je náš vztah. Už vás někdy partner takhle "zaskočil"? Jak jste reagovala? Co byste udělala vy na místě Bohuši? Napište nám na dnešní téma

redakce@zena-in.cz

Reklama