Určitě vás zajímá, jak by to s vámi mohlo dopadnout, kdybyste si dovolila nesouhlasit se čtenářkou s nickem TTT. To se samozřejmě dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme.

Tak fajn, nikdy jindy nenajde člověk tolik prostoru pro samochválu a pochlubení se, jako dnes na ženě-in.

Se mnou je radost být. V životě nebo v jedné místnosti. Pokud máte v úmyslu chválit, dokázat mi svou oddanost, podřízenost, obdiv či zdůraznit mé kvality jakkoliv jinak, budete se se mnou cítit naprosto báječně a nebude se vám chtít odejít. Jsem rozený vůdce a třídní šašek. Budu vás bavit klidně do rozednění na jeden nádech a nikdy nebudete mít pocit, že po diskuzi o počasí nemáme o čem mluvit. Položím za vás život, kariéru, budoucnost a daruji vám ledvinu, bude-li to třeba. Přidejte kompliment a nezastaví mě ani betonový zátaras. Budu jak železný oř při dobývání Divokého západu.

A pak si zkuste říct, že máte něco proti, že by něco mělo být jinak. Ještě jste neviděli peklo z první řady nebo zkázu Pompejí. Budete mít příležitost....budete ve mě mít největšího nepřítele do konce života, což může být, ještě než stihnete za sebou zavřít dveře.

Na druhou stranu by se zdálo, že lidskou zradu budu trestat stejně neúprosně, chladnokrevně a vynalézavě....nezaujatý pozorovatel by se mohl mýlit. Až do poslední chvíle se snažím v největších podrazech hledat  lidskou stránku, pochopit důvody a najít řešení. Raději s lidmi vycházím. Nakonec všichni se dopouštíme chyb a jsme jenom lidé. Poznat důvody jež vedou k nerovnému jednání kolikrát  dá poznat člověka lépe, než chvíle strávené s ním v míru.

Jinak jsem vcelku paličatá, držkatá, panovačná, pravdomluvná, přátelská, netrpělivá, extrovertní, společenská všehoschopná amazonka. Jo a také špatně nesu, když se mi nějaký den nepodaří nikoho rozesmát.

TTT

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Jste jedna z mála čtenářek, kterou jsem poznala osobně. Máte pravdu, jste kouzelná osobnost, ale do křížku bych se s vámi dostat nechtěla. A to nejen proto, že jste o hlavu větší.

A co vy, milé ženy-in? Dokážete se na také na sebe podívat kritickýma očima? Nebo se pochválit? Klidně můžete dělat obojí, jako se to povedlo TTT. Kterých svých vlastností si ceníte, a za které se třeba stydíte? Nechcete psát o sobě? Nevadí, určitě okolo sebe máte někoho, kdo stojí za váš příspěvek. Dnešní téma je otevřené všem.

Svoje příspěvky posílejte na adresu: redakce@zena-in.cz

lupa

 

Reklama