Značka Schwarzkopf se i letos stala partnerem prestižní modelingové soutěže

LOOK

Prestižní modelingová soutěž Elite MODEL LOOK zná pro letošní rok své vítězky. První místo za Českou republiku obsadila Adéla Martynková, za Slovensko pak Silvia Jagošová. Stejně jako v loňském roce byla hlavním partnerem a spoluorganizátorem projektu značka Schwarzkopf, jedna z nejlepších značek vlasové kosmetiky na světě a jednička ve vlasové péči v České republice. Stala se tak součástí největší modelingové soutěže na světě, která každým rokem objevuje budoucí top modelky.

Slavnostní finále se letos uskutečnilo ve Španělském sále Pražského Hradu, kde soutěžilo celkem 16 dívek z České a Slovenské republiky. Večerem provázel Leoš Mareš a nechyběly zde významné osobnosti kulturního a společenského života. Některé z nich zasedly přímo v porotě soutěže. Šlo například o ambassadorku Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2012 Taťánu Kuchařovou, belgického módního návrháře Jean Paul Knotta, reprezentanta značky Vivienne Westwood Rafaela Gomese, či ředitele soutěže Sášu Jányho, který o  finále řekl: „Finalistky byly opravdu fantastické, odvedly skvělou práci a jsem rád, že na takovéto vysoké úrovni vstupují do světa modelingu. Jsem přesvědčený, že za pár měsíců uvidíme některé z nich na světových molech v New Yorku či Paříži.“

LOOK

V odborné porotě zasedla také Radka Šimánková, marketingová manažerka divize Beauty Care společnosti Henkel ČR, která uvedla: „Jsem velmi ráda, že jsme se stali součástí soutěže, v rámci které byly v minulosti objeveny takové hvězdy, jako například Cindy Crawford, Linda Evangelista, nebo z českých modelek Denisa Dvořáková, Linda Vojtová či Petra Němcová.“

V rámci spolupráce a partnerství značka Schwarzkopf ukázala, proč patří mezi uznávané trendsettery. Spolu se Schwarzkopf Professional pečovala pomocí kvalitních vlasových produktů o vlasy soutěžících dívek, a to nejen během castingů a Elite Model školy, ale také před a během národního finále pro Českou a Slovenskou republiku.LOOK

Se soutěží Elite Model Look se nám podařilo navázat skvělou a profesionální spolupráci. Velké finále ve Španělském sále bylo významnou společenskou událostí a dokázalo, že Schwarzkopf Elite Model Look je skutečně prestižní projekt, který si oprávněně zaslouží pozornost osobností společenského a kulturního života, veřejnosti i médií. Naše cíle a očekávání byly naplněny a jsme rádi, že jsme mohli být i letos součástí takové události,dodává Radka Šimánková.

Do soutěže se letos přihlásil rekordní počet dívek. Během měsíců března a dubna se uskutečnilo v obchodních centrech po celé ČR a SR celkem 25 castingů, kterých se zúčastnilo celkem 7 500 dívek.

Henkel je celosvětová společnost, jejíž silné značky a technologie působí ve třech oblastech: prací a čisticí prostředky, Beauty Care a lepidla a technologie. Od založení v roce 1876 zaujímá firma Henkel vedoucí postavení na globálním spotřebitelském i průmyslovém trhu, a to zejména se známými značkami, jako je Persil, Schwarzkopf a Loctite. Společnost Henkel má téměř 47 000 zaměstnanců a v účetním roce 2011 dosáhl její obrat částky 15,605 milionů eur a upravený provozní zisk 2,029 miliónů eur. Preferenční akcie společnosti Henkel jsou zařazeny do indexu DAX na německé burze cenných papírů.

LOOK

V České republice působí společnost Henkel ve všech třech strategických oblastech již od roku 1991. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

Reklama