Styl

Schůzka s láskou kolekce Love de Cartier

love

Každý rok Cartier prezentuje setkání s láskou pro upevnění či obnovení tohoto nádherného závazku lásky, a to prostřednictvím ikonické a moderní kolekce „Love“.

Náramek Love

love

Symbol zamilovaných - revoluční, hippie-chic, kultovní, rebelský, milující, unisexový šperk, který se stal moderní klasikou....
První náramek Love byl vytvořen v 70. letech v rozkvětu Hippies designerem Aldem Cipullo jako symbol volnosti a zároveň spojení mezi zamilovanými lidmi. Stal se kultovním předmětem, který vyjadřoval určitý styl a názor. Náramek, který hrdě nosily a nosí nejznámější osobnosti.

Barevný Love náramek pro letní dny 2010: již v butiku!

love

Náramek ve spojení rebelského a mladistvého provázku, který se vytváří v různých barevných provedeních, je tento rok vytvořen s kroužkem Love z bílého zlata a dvou diamantů „ona a on“.
Cena: 14.400 Kč

Kolekce „Love“ 2010 - v nové kolekci naleznete poprvé kroužky z černé keramiky v kombinaci s kroužky z růžového zlata ozdobenými diamanty spojené na věky. Řetízkové náhrdelníky nebo náramky propojené společnou vášní. Na špercích se opakuje motiv šroubků z ikonického náramku a symbolu kolekce Love.

   
16.06.2010 - Krása - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Alisa [*]

    Sml59

    superkarma: 0 16.06.2010, 12:08:34

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme