Odlehčená péče s mořským kolagenem

Schauma

Jemné vlasy vyžadují speciální péči. Vybrat ty správné přípravky však není vůbec jednoduché. Pokud totiž vlasová kosmetika obsahuje příliš velké množství zvláčňujících přísad, jemné vlasy zůstávají zplihlé a ztrácejí na objemu i pružnosti. Značka Schauma od Schwarzkopf & Henkel nyní přináší řešení v podobě nové řady vlasové kosmetiky Schauma Péče bez zatížení, která umyje a ošetří jemné, unavené a suché vlasy, obnoví jejich sílu i lesk a dodá jim objem.

Jemné nebo dokonce velmi jemné vlasy má v Evropě téměř každá druhá žena. Jsou-li vlasy navíc ještě suché a zplihlé, potřebují speciální péči, která by obnovila jejich zdraví a lesk. Jenže všeho moc škodí. Intenzivní péče je sice nutná, nesmí ale obsahovat látky, které vlasy přetěžují a ubírají jim na objemu.

Nová řada Schauma Péče bez zatížení je určená speciálně pro jemné, suché a zplihlé vlasy. Receptura bez silikonů s výtažky z mořského kolagenu ošetřuje a pečuje o vlasy, ale přitom je nezatěžuje. Aktivní látky získávané z moře jsou bohaté na stopové prvky a minerály a řadí se mezi ideální hydratační přísady. Intenzivní zvláčňující proteiny regenerují strukturu vlasů do hloubky a obnovují v ní vše, co léty ztratila.

Blahodárné účinky řady Schauma Péče bez zatížení začínají působit již během mytí vlasů. Šampon Schauma Péče bez zatížení posílí vlasy až ke konečkům, balzám Schauma Péče bez zatížení poté uhladí povrch vlasů a ošetří je, takže se snadno rozčesávají a získají lesk. Zcela novým přírůstkem je okamžitý regenerační sprej Schauma Péče bez zatížení. Tento inovativní čirý sprej intenzivně ošetří jednotlivé vlasy a obnoví jejich přirozený lesk. Použití je jednoduché. Aplikujte ho na ručníkem vysušené vlasy ze vzdálenosti 20–25 centimetrů a vlasy již neoplachujte. Přípravek je dermatologicky testován.

Portfolio řady Schauma Péče bez zatížení:

  • SchaumaSchauma šampon Péče bez zatížení, 250 ml - DMOC 59,90 Kč
  • Schauma šampon Péče bez zatížení, 400 ml - DMOC 79,90 Kč
  • Schauma balzám Péče bez zatížení, 200 ml – DMOC 59,90 Kč
  • Schauma okamžitý regenerační sprej Péče bez zatížení, 100 ml – DMOC 79,90 Kč

www.henkel.cz

Reklama