Kapela Keks a jeden kostelní sbor se sešli v dalším bloku písniček na přání. Z rádia ŽENA-IN.cz je posílám na přání posluchaček Krokodýlice a Dásy...

Zaposlouchejte se do vánočních písní v rádiu ŽENA-IN.cz. Hraju vám je dnes na přání. Ty následující chtěly posluchačky Krokodýlice a Dása.


Dobrý den!

Posílám slíbenou písničku a k ní i malou ilustraci. Asi na něj to horko působí, protože před pár dny se začal těšit na Vánoce a tak se na naší ledničce (funguje nám jako nástěnka) objevují vánoční obrázky. Pro vysvětlení: Ten vousatý pán vlevo je tatínek a právě zapíná naši historickou gramo-desku. Zahajujeme s ní štědrovečerní večeři. Jsou tam slyšet zvony, Felix le Breux čte z vánočních textů evangelia... Moc ráda bych Vám poslala právě tohle, ale na youtube jsem to nenašla. Zavřete aspoň oči a představte si to: „Bim Bam...“ .... „I stalo se v těch dnech. Vyšlo nařízení od císaře Augusta, aby byl sepsán všecken lid.....“ a na závěr „Narodil se Kristus Pán...“

Skutečnou hudební ukázku posílám od mého oblíbeného skladatele:

Komu to všechno posílám a přeji, tak tedy:
„všem, kteří můj příspěvek otevřou“

Na závěr už jen přání:

I když nám venku Slunce peče
a cítíte žár polední.
Přeji Vám krásný Štědrý večer
za těch stodvaadvacet dní.

vanoce

Krokodýlice


Milá redakce,

posílám vám taky jednu zimní písničku. Sice není vánoční, ale ta zimní atmosféra z ní je cítit a sálá z ní teplo rodinného krbu. I když teď máme teplo trošku jiného rázu a trochu sněhu by se snad i hodilo:-) Písničku posílám Mišákovi, se kterým jsme se nadřeli na našem domečku a teď už konečně bydlíme a snažíme se vytvořit teplo rodinného krbu i bez něj, neb něj hold nezbylo, tak se musíme snažit sami:-)))

Hezký vánoční den a pozor na kosti v řízku z kapra.

Dása

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Rádio ŽENA-IN.cz vám dnes hraje na přání!

Pošlete svým známým a přátelům, svému milému či třeba rodičům nebo dětem vánoční písničku. Popřejte jim plno lásky, štěstí a spokojenosti známou melodií!

Jak na to? Zašlete mi na redakční e-mailovou adresu (viz níže) odkaz na video, uložené na serveru YOUtube, a k němu krátký vánoční vzkaz - komu písničku posíláte a co pěkného na Štědrý den přejete.

Za svůj příspěvek můžete získat malý vánoční dárek:exkluzivní Tchibo konvici na výrobu mléčné pěny, abyste si mohla sama doma vyrobit kávu late jako od profesionála!

 

konvice

Reklama