Každá máme doma hodně věcí, které už vlastně nepotřebujeme a stále je překládáme z jedné strany na druhou. Pokud to tak máte i s kosmetikou a leží vám doma načaté produkty, které víte, že už dále používat nebudete. Věnujte je na dobrou věc.

Lidé bez domova ocení, co vy nevyužijete: spodní prádlo (ponožky, kalhotky, podprsenky, nátělníky), hygienické prostředky (dámské vložky, mýdlo, krémy, kartáčky na zuby, pasty, kosmetika včetně načatých produktů).

kosmetika

Také bižuterii, kterou nenosíte a je vám líto vyhodit, bude vydražena v RCL a z výtěžku budou uhrazeny léky a administrativní poplatky.

 

Kde můžete věci zanechat:

  • RC Letná, Janovského 24, Praha 7, Kdy: 1.11.- 15.12.  od 9:00 do 12:00 v podnělí také mezi 14:30 - 17:30

Co vám doma přebývá, působí jinde skutečnou radost.  Vaše dary rozdají pracovníci Centra sociálních služeb Praha 1 svým klientkám při tradičním vánočním večírku. 

zeny

RC Letná je občanské sdružení, nezisková organizace, fungující od roku 2004. Činnost provozuje v prostorách Městské části Prahy 7 v Janovského ulici 24. Jejich cílem je poskytnout rodinám s malými dětmi prostor k setkání, získávání kontaktů i informací.

Reklama