Milé ženy-in, je nám nesmírným potěšením uveřejnit úžasnou novinu, že se naše společné sbírkové konto naplnilo a můžeme udělat radost dalšímu postiženému dítěti. Děkujeme všem, kteří přispěli.

kristián

Po Románku Šavarovi je to Kristián Havlík (jeho příběh, klikni), kterému jste pomohli alespoň trochu usnadnit život.

Díky vaší štědrosti a pochopení bude mít Kristián pod stromečkem o jeden krásný a hlavě užitečný dárek navíc. Vysněný vozíček za kolo, na který by jeho rodiče jen stěží našetřili.

Velmi si vážíme každé finanční částky, kterou jste poslali na naše sbírkové konto, a rádi bychom vám všem touto cestou poděkovali. Zvláště teď v předvánoční čas, kdy každý šetří na dárky pro své blízké, je vaše solidarita a ochota pomoci potřebným velmi dojemná a příkladná.

Děkujeme vám za redakci magazínu Žena-in, za Občanské sdružení Život dětem i za Kristiána.

Když jsem radostnou zprávu o dovršené sbírce sdělila Kristiánově mamince, byla velmi dojatá a těžko hledala slova, kterými by vyjádřila svou vděčnost dárcům.

Na moje politování, že si Kristián zatím moc vozíček neužije, zareagovala překvapivě optimisticky. Už to mají promyšlené. Na vozík se dají připevnit lyžičky a může se používat i v zimě. Díky tomu je variabilní a využitelný celoročně, což je určitě potěšující.   

Takže na reportáž o Kristiánovi a jeho novém vozíku v akci nemusíme čekat až na jaro, ale můžeme ji zrealizovat, jakmile vozík dorazí na místo. Do Českých Budějovic, kde Kristián bydlí.

Přejeme Kristiánkovi hezké Vánoce, a ať mu vozíček slouží k radosti!

Reklama