Nevím, jestli se můj příspěvek přímo hodí, ale jsem plná zážitků a dojmů a vím, že nikomu ze svého okolí se svěřit nemůžu, protože člověk nikdy neví, že..Tak jsem se rozhodla, že se svěřím Vám.Možná mě někdo odsoudí, ale snad i někdo pochopí..
Jsem téměř 20 let vdaná, máme 2 děti, máme se rádi, ale přece jen... po tolika letech člověk zjistí, že by nebylo špatné ten náš intimní život něčím oživit..
Jsme oba celkem otevření, o všem si povídáme, a najednou jsme zjistili, že by nám nebyl proti mysli sex ve třech...shodli jsme se na tom, že bychom do toho určitě nešli s nikým, koho neznáme a ani s nikým, o kom víme, že neudrží jazyk za zuby. Nakonec jsme si vybrali jednu z našich nej kamarádek.
Zrovna slavila narozky a pozvala nás na večeři do restaurace. A jelikož z restaurace nás vytřídili po 22. hod, a noc byla ještě mladá, pozvali jsme ji k nám na panáka. Děti byly mimo, takže ideální situace..
Popíjeli jsme, povídali si a tak nějak se propracovávali k jádru věci... trvalo nám to hodně dlouho, přece jen jsme se báli, aby to nějak nenarušilo naše vztahy, ale nakonec se nám tento sen splnil..
Musím říct za sebe i za manžela, že pro nás oba a doufám a vím, že i pro Ni to bylo něco neskutečně hezkýho a tak vzrušujícího..
Ráno manžel odešel do práce, my spinkaly a on nás pak telefonem vzbudil, abychom ani my nezaspaly do práce. Mezi námi se nic nezměnilo, vše funguje dál.
Co se ale změnilo, je přístup mého manžela ke mně. Od té noci se milujeme skoro každou noc, jsme mnohem víc vzrušení, náruživější a mám pocit, jako by mě začal znovu balit jak za mlada..
Ať si o mě říká kdo chce co chce, my jsme spokojení a šťastní a fakt, že jsme balila babu, mně vůbec nevadil..
Tak co vy na to?
Vaše Zdenča
 

 
Milá Zdenčo - gratuluji ke štěstí a spokojenosti.
 
Hlavně ať vám vydrží.
 
Dnes si píšeme na lechtivější téma. Na téma svádění, flirtování, harašení od vás i na vás.
 
A vaše nejlepší příspěvky dle mého úsudku odpoledne odměním... Tak pište, pište. Nebo vás už nikdo ani nebalí?
Reklama