Správné tušení, kdo vypadne v dalším kole SuperStar, měla sázkařka v Brně, která si minulý týden vsadila u Tipsportu 20.000 korun, že vyřazen bude Martin Ševčík. To se skutečně stalo a největší sázková kancelář v zemi jí tak musí vyplatit výhru ve výši 32.000 korun. Kurs na Ševčíka byl totiž 1,6:1.

 

„Ona brněnská sázkařka ovšem nebyla zdaleka jediná, koho verdikt veřejnosti potěšil, protože na vyřazení Martina Ševčíka si vsadilo téměř 90 % sázkařů. Lidé skutečně hodně vyhráli,“ říká Lubomír Ježek, mluvčí Tipsportu. Na ostatní zbylé soutěžící v této pěvecké reality show televize NOVA - Barboru Zemanovou, Davida Spilku, Zbyňka Drdu a Lenou Černou - se sázelo minimálně.

 

Sázky na Superstar jsou další z mnoha takzvaných Společenských sázek, které Tipsport nabízí hlavně kvůli zvýšenému zájmu žen. V těchto dnech například lze sázet i na populární taneční soutěž Stardance, která probíhá v České televizi.

 

Největším favoritem na celkové prvenství v Superstar je podle Tipsportu i sázkařů nadále Barbora Zemanová, na tu sází 62 % sázkařů, a také Tipsport na ni má nejnižší kurs 1,7:1.  Podle bookmakerů Tipsportu příští kolo opustí Leona Černá, na to vypsali kurs 1,45:1.

 

 

 

 

 

Kdo vypadne v dalším kole?

Leona Černá ………………….1,45:1

David Spilka ………………………4:1

Zbyněk Drda ………………………4:1

Barbora Zemanová……………….5:1

 

Kdo celkově vyhraje?

Barbora Zemanová …………….. 1,70:1

David Spilka……………………..   3,80:1

Zbyněk Drda…………………….   3,80:1

Leona Černá…………………….      25:1

 

Více informací na www.tipsport.cz.

Reklama