Vztahy

Sázely se, která mne dostane!

Podělím se s Vámi o zkušenost z klubu pro gaye a lesbičky.
Měla jsem kamaráda který je gay, chodili jsme spolu po diskotékách, klubech, divadlech a jiných kulturních akcích. Jednou mi kamarád navrhl, ať s ním jdu do klubu kam chodí. Přemohla mě zvědavost a samozřejmě obava z toho co uvidím.

Vlezli jsme do suterénní místnosti v jednom starém domě a já byla jak v Jiříkově vidění. Atmosféra klubu se mi celkem líbila, byla tam spousta krásných kluků, kteří samozřejmě nevěnovali pozornost mě, ale kamarádovi. Jelikož se vše odehrálo krátce po revoluci, kdy 4% menšina nevešla do našeho podvědomí tak jako teď, byla jsem po chvíli rozhlížení a vstřebávání atmosféry opravdu překvapená vším co vidím.

Kluci spolu na parketu tančili, objímali se a líbali. Moje pocity byly velmi smíšené a vzrůstala obava kam jsem se to vlastně dostala. Vyvrcholením celé akce byl okamžik, kdy jsem odešla na toaletu, kde jsem vyslechla rozhovor několika lesbiček, kterak se na mě domlouvají, která z nich mě dostane a co všechno se mnou budou dělat.

Z toalety jsem vystřelila jak namydlený blesk, popadla nic nechápajícího kamaráda  a šupajdila pryč. Když jsme byli v relativním bezpečí tak jsem mu vše vylíčila a on se jen smál. Vysvětlil mi, že kdybych děvčatům řekla že jsem zcela „normální“ pochopily by to a nechaly mě na pokoji.
 
P. S.: Kamarádka byla nedávno s naším společným kamarádem gayem také v takovémto klubu, a jak byla již notně zmožena alkoholem pronesla hlášku při otázce číšníka na to, co si dá: „dám si studenou minerálku a jednoho pořádnýho chlapa“. Číšník ji vyhověl jen v jednom, dostala studenou vodu.
 
Jana


Hezké. To se musí nechat. A poučné. Opravdu stačí říct, že jste hetero a ne homo. Pak je vše v klidu. Pokud nejste ve vězení.:)

   
10.11.2006 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [2] karieristka [*]

  počítám se mezi 4% menšinu, ale do klubu bych nikdy nešla - obávám se, že sem chodí jen ti, kteří pořád hledají a ani nechtějí najít někoho stálého, jen si užít - tak jak se to děje na diskotékách, kde mladí se spolu pomilují někde na záchodku a druhý den se ani nepoznají

  superkarma: 0 11.11.2006, 07:00:11
 2. avatar
  [1] vininka [*]

  To víš...Třeba,kdo jednou zkusí.nechce jinak! Ale teď vážně.Kdysi se mi stalo něco podobného a taky jsem prchla...

  superkarma: 0 10.11.2006, 20:54:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme