Přichází podzim a s ním se do mnoha staveb, domů a bytů vrací nezvaný návštěvník a věčný nepřítel – plíseň.  Možná se vám ve sklepě tvoří ošklivé černé mapy, plíseň se objevila v rozích pokoje nebo řešíte, co jsou ty černé tečky mezi dlaždicemi.  Vzhledem k tomu, že plísně jsou nejen velmi neestetické, ale zároveň i zdraví nebezpečné, a to zejména pro alergiky, je nutné se s nimi rychle vypořádat. 

Jak na plíseň?  Ideálního pomocníka naleznete v nejpoužívanějším přípravku na trhu Savo Proti plísním, se kterým zdoláte tuto plíživou hrozbu raz dva.

Savo

Účinný zabiják plísní – vyzkoušejte ho s námi

Výskytu plísní v domácnosti lze předejít vcelku snadno, když víte, jak na to. Základem je vždy dodržovat zásadu suchého a větraného prostředí a pravidelně uklízet. Pokud plísně již zaútočily na vaše stěny, v žádném případě je nedrhněte na sucho kartáčem. Tímto způsobem je totiž nezlikvidujete, naopak dojde k jejich rozšíření.

Nejjednodušším způsobem, jak se plísní zbavit, je použít kvalitní dezinfekční přípravek. Ideálním přípravkem na ošetření problémových míst je Savo Proti plísním. Savo Proti plísním je k dostání v lahvi s praktickým rozprašovačem. Ten zajišťuje velmi snadnou manipulaci a likviduje plíseň i na těžko dostupných místech.

Produkty teď s námi můžete otestovat. V naší soutěži vybereme 15 čtenářek, které získají balíčky s vybranými produkty Savo, které jsou spolehlivými bojovníky s plísněmi. Kromě produktů Savo Proti plísním ještě získáte Univerzální čistící ubrousky Savo bez chloru s levandulovou vůní, které se vám určitě budou hodit pro podzimní úklid.

My se budeme těšit na vaše recenze, ze kterých připravíme článek, aby se ostatní čtenářky dozvěděly, jak testování dopadlo.

Chcete se do testování zapojit? Pak se zúčastněte naší soutěže! Najdete ji v rubrice Soutěže zena-in.cz/sekce/souteze

Vice informací najdete zde.

Naše články:

Reklama