Autorkou šatů, které si můžete prohlédnout v této novince, je čtenářka Pavlína. Nejen že je navrhla, ale dokonce je i sama upletla...

Dnes máme téma pletací, háčkovací a šicí. V dalším čtenářském příspěvku si můžete prohlédnout originální šaty z bambusové vlny.


Zdravím všechny pletařky a háčkovačky,

této vášni jsem propadla už jako malá a drží mně to už hezkou řádku let. Za tu dobu jsem upletla nebo uháčkovala snad všechno, co si jen umím představit a protože ráda tvořím „šílenosti“, tak jsem se i hodně napárala :-) Dnes si už ráda vymýšlím a vyrábím podle fantazie svoje vlastní návrhy. Posílám fotky letních šatů z bambusové vlny, které jsem před časem navrhla a upletla pro 11-letou neteř a myslím, že jí docela sluší :-)

pletene saty

pletene saty

pletene saty

Přeji hezký den,
Pavlína

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. listopadu 2011: Pletení, háčkování, šití...

  • Pletete?
  • Háčkujete?
  • Šijete?

Zkrátka...

  • Vytváříte si vlastní módu?

Pokud je vaše odpověď na jednu z výše položených otázek kladná, potom neváhejte a přispějte k našemu tématu! Své texty a ideálně i obrázky o vašich módních výtvorech či doplňcích, zasílejte na e-mailovou adresu níže. Získat za svůj příspěvek můžete krásný dárek, totiž: stylovou solničku a pepřenku - panáčka a panenku.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 4. 11. 2011 v 15.00 hodin.

solnicka a peprenka

 

Reklama