Styl

Šaty z pěny v nové kolekci mladé návrhářky Ivy Burketové

Po travnatém úletu mám pro vás něco serioznějšího. Česká módní návrhářka Iva Burkertová představuje novou kolekci na jaro/léto 2014 s názvem DUBIK. Inspiraci našla nejen v kruhu – motivu, který prochází celou kolekcí, ale i v netradičních materiálech

Kruh je začátkem i koncem, nekonečnem i jasným cílem a nakonec i láskou, která se nachází v každém z nás. Součástí módní přehlídky je i představení kampaně od nadějného módního fotografa Jana Grombiříka.

n

m

 Minimalistická kolekce s maximálními a netradičními prvky, takový je DUBIK od ODIVI. Střízlivá barevnost, kdy bílá střídá béžovou, použití ekologických materiálů (směsi bio bavlny, bambusu a konopí) a využití pěny používané jako výstuž podprsenek na celé modely, stejně jako motiv kruhu nejen ve střizích, ale v lehkém, na první pohled nevýrazném – nicméně v noci reflexním - tisku, který jemně dokresluje linie jednotlivých modelů – to jsou charakteristické rysy této kolekce.

m

n

K nejvýraznějším modelům patří právě ty z pěny – šaty, šortky a mikiny drží stálý tvar a nepřekvapí je rozmary jarního počasí. Jemné bílé šaty podtrhuje jednoduchý motiv kruhu zdůraznňující ženství, kolekci doplňují elegantní kalhoty s vysokým pasem, typické je opět vrstvení materiálů a využití oversize prvků.

ODIVI

ODIVI je česká módní značka návrhářky Ivy Burkertové, absolventky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (obor multimedia a design), která na trhu funguje od roku 2009. Její kolekce kombinují originální design s pohodlnými materiály, které se dají nosit při různých příležitostech – ráno do práce, odpoledne na schůzku a večer na party. Žena v podání ODIVI je nespoutaná osobnost, která jde za svým, ráda nosí neotřelé modely, ve kterých se cítí pohodlně. Modely ODIVI koupíte v showroomu na adrese Plzeňská 33, Praha 5, v Czech Labels & Friends v Železné 12 nebo online na www.freshlabels.cz a www.odivi.cz.

 

   
18.04.2014 - Móda - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Dudlajlama [*]

  Mohly by to byt zajimave modely, kdyby na ne bylo videt. To svetle pozadi vymyslel  kdo?

  superkarma: 0 18.04.2014, 17:50:09
 2. avatar
  [3] kobližka [*]

  Dana Haklová — #2 No,jak říkám - jen škoda,že je to foceno před bílou zdí.Možná bych šaty ocenila,kdybych je viděla pěkně celé.

  superkarma: 1 18.04.2014, 15:03:01
 3. [2] Dana Haklová [*]

  kobližka — #1 ba ne, tentokrát je bráno vážněSml16

  1. na komentář reaguje kobližka — #3
  superkarma: 0 18.04.2014, 14:58:33
 4. avatar
  [1] kobližka [*]

  Fotit něco světlého na pozadí bílé zdi není asi nejrozumnější.Ale vzhledem k tomu,že dneska bude asi bláznivý pátek,který nás nastartova těmi šaty z trávy,beru to jako další pitominku Sml30

  1. na komentář reaguje Dana Haklová — #2
  superkarma: 0 18.04.2014, 14:56:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme