Bulvár

Šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané…

Já měla černé sametové šaty, jako ostatně většina mých spolužaček, a samodržící punčochy, které jsem si celý večer musela sama držet.  A nejen kvůli nim od té doby nenávidím plesy.

 1. Chci být nejkrásnější, a díky tomu a všemu peelingování, holení, natírání a fénování strávím v koupelně asi tak 45 minut. Kdo po necelé hodině pobytu v koupelně odtud nevyleze spařený a červený jako rak, ať zvedne ruku. 
 2. Čím víc předem hubnete, tím tlustší se pak v zrcadle foyer zdáte být. To naštěstí platí pro všechny. Skoro.
 3. Navzdory tomu, že pečlivěji jste se nalíčit nemohla, stejně se vám v průběhu večera leskne nos tak, že se v něm odráží celá kapela i s bubeníkem. To je další vyložený naschvál, protože to znamená, že se musíte jít přepudrovat a před zrcadlem… no víte co, viz. bod 2.
 4. Čím dražší punčochy, tím dříve se roztrhnou, ty nejlepší dokonce ještě doma, a to už je donebevolající skandál, protože jiné samozřejmě nemáte, leda ty, které si natahujete pod lyžařské kalhoty, ale kdo si má kupovat tak drahé páry dva?
 5. Boty. Boty, co tlačí tak, že byste je nejradši ještě ten večer šla bosa prohodit výkladní skříní  Domu obuvi.
 6. A další trumf, navíc zákeřně vynesený v době téměř zahojených jizev  - fotky! Fotky a videa, které je třeba pohřbít na dno jezera, nebo aspoň skříně.
 7. A poslední, čím víc alkoholu, tím víc barvy do tváří, což sice není zas až takový objev, ale v hospodě to doposud nikdy nevadilo.

Příjemnou zábavu přeje Lucie B.


Díky, směju se tady sama pro sebe jako tichý blázen. :-)))
Váš výčet katastrof je naprosto trefný, jen bych možná dodala ještě jeden bod: snad nejhorší ze všeho jsou zrcadla na toaletách, osvětlená tím ostrým, nemilosrdným světlem zářivek, které udělá z drobných vrásek geologické vrásnění, pokožku hodí do lehce sinalé barvy a přidá poctivých deset let. Sláva jim. Kdyby jen tak člověk nemusel čurat...

   
08.02.2007 - Společnost - autor: Eva Jedelská

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Suzanne [*]

  superkarma: 0 08.02.2007, 23:07:44
 2. avatar
  [3] barkl2 [*]

  uf to jsem si oddechla já si na ples(ne maturitní) koupila minulý týden makeup co vám ubere 5 let určitě jste někde viděly reklamu. Doma jsem vypadala perfektně, cítila jsem se tak max na 28 . ale na plese na WC jsem měla pocit, že mě podvedli,nebo že mě už není pomoci:-( obrovská rýha od nosu k ústům:-((( no hrůza

  superkarma: 0 08.02.2007, 15:29:07
 3. avatar
  [2] aviaki [*]

  Přestože se s bolestí v krku nechechtá tak dobře jako jindy, díky za velmi zlepšenou náladu - je to úplně přesné (a neplatí to pouze pro plesy maturitní)

  superkarma: 0 08.02.2007, 14:09:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme