Ruční práce se dnes vyvažují zlatem a zažívají prokazatelný návrat. Pletené a háčkované věci jsou zase in a vrací se k nám s šedesátými a sedmdesátými léty, v podobě háčkovaných kabelek, různých topů, tunik, ale i šatů. A musím uznat, že některé nevypadají špatně. Třeba tyto šaty na obrázcích.

Háčkované šaty

Jsou vlastně docela variabilní. Když si pod síťovinu oblečete různě barevné „spodničky“, máte zase nový model.

Takže vládnete-li háčkem, vytáhněte ze dna skříně klubka s přízí a pusťte se do práce!

Chytáte se za hlavu, kde byste na to v současné hektické době vzala čas? Obchází vás mrákoty při představě tenké příze, tenkého háčku a stovky hodin se shrbenými zády? Nemusí, jestli se vám háčkované věci líbí, stačí se porozhlédnout po obchodech a koupit si krajkovinu strojovou.

Je naprosto dokonalá a od ručně háčkované takřka k nerozeznání.


perwollPerwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru
Prací prostředek Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru se používá na vlněné, hedvábné a jemné prádlo všech barev. Tento prací prostředek vytváří pěnový polštář, který brání zplstnatění vlněných vláken. Díky speciálnímu složení, které chrání vlákna, si vlna zachovává svoji hebkost a měkkost.

Pečuje nejen o vaše vlněné oděvy, ale také o všechny jemné tkaniny, jako jsou např. punčochy, spodní prádlo, plavky, saténové hedvábí, len apod. Prací prostředek Perwoll Balsam Magic s extrakty z kašmíru - jemné tkaniny vypadají stále jako nové i po několika vypráních. Více na www.perwoll.cz.

lupa

Reklama