Bulvár

Šaty Disneyho princezen budou k mání

Módní odborníci aukční síně Christie’s předpovídají největší zájem o ohromující šaty od Versace inspirované Popelkou, krásné šaty navržené Valentinem podle princezny Belly a také o kouzelné Sněhurčiny šaty od Oscara de la Renty. 

saty

Společnosti Disney a Harrods oznámily zahájení aukce deseti úžasných šatů inspirovaných Disneyho princeznami. Aukční síň Christie’s přijímá nabídky ještě před zahájením živé aukce, která proběhne 13. listopadu 2013. Peníze z dražby budou věnovány charitativní organizaci Great Ormond Street Hospital Children’s Charity.

mulan

Princezna Mulan Missoni

Deset exkluzivních šatů inspirovaných Disneyho princeznami ručně vytvořili přední světoví návrháři a veřejnost je bude moci spatřit po boku speciální Christie’s kolekce vintage oblečení a luxusních kabelek, které jdou do aukce 9. listopadu v aukční síni Christie’s  v londýnském South Kensingtonu. Kolekce a šaty jsou umístěny ve výloze aranžované na téma zimní pohádková země divů, kterou vytvořil světově proslulý obchodní dům Harrods.

disney

Princezna Jasmine

Šaty byly navrženy nezávisle na sobě na základě vlastní interpretace příběhu každé z Disneyho princezen a vzdávají hold princezně Ariel, Auroře (Šípková Růženka), Belle, Popelce, Jasmíně, Mulan, Pocahontas, Locice, Sněhurce a Tianě. Šaty byly vytvořeny v rámci jedinečné a exklusivní spolupráce společnosti Disney a Harrods.

snehurka

Sněhurka Oscar de la Renta

poca

   
22.10.2013 - Společnost - autor: red

Komentáře:

  1. [2] Aesinka [*]

    Ty červené jsou moc hezké.

    superkarma: 0 22.10.2013, 14:03:29
  2. [1] kirisityna [*]

    Sml16

    superkarma: 0 22.10.2013, 09:35:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme