Módní odborníci aukční síně Christie’s předpovídají největší zájem o ohromující šaty od Versace inspirované Popelkou, krásné šaty navržené Valentinem podle princezny Belly a také o kouzelné Sněhurčiny šaty od Oscara de la Renty. 

saty

Společnosti Disney a Harrods oznámily zahájení aukce deseti úžasných šatů inspirovaných Disneyho princeznami. Aukční síň Christie’s přijímá nabídky ještě před zahájením živé aukce, která proběhne 13. listopadu 2013. Peníze z dražby budou věnovány charitativní organizaci Great Ormond Street Hospital Children’s Charity.

mulan

Princezna Mulan Missoni

Deset exkluzivních šatů inspirovaných Disneyho princeznami ručně vytvořili přední světoví návrháři a veřejnost je bude moci spatřit po boku speciální Christie’s kolekce vintage oblečení a luxusních kabelek, které jdou do aukce 9. listopadu v aukční síni Christie’s  v londýnském South Kensingtonu. Kolekce a šaty jsou umístěny ve výloze aranžované na téma zimní pohádková země divů, kterou vytvořil světově proslulý obchodní dům Harrods.

disney

Princezna Jasmine

Šaty byly navrženy nezávisle na sobě na základě vlastní interpretace příběhu každé z Disneyho princezen a vzdávají hold princezně Ariel, Auroře (Šípková Růženka), Belle, Popelce, Jasmíně, Mulan, Pocahontas, Locice, Sněhurce a Tianě. Šaty byly vytvořeny v rámci jedinečné a exklusivní spolupráce společnosti Disney a Harrods.

snehurka

Sněhurka Oscar de la Renta

poca

Reklama