Přinášíme vám tip na šatnu, která může vzniknout díky nevyužitému koutu s oknem. Pryč s policemi a se skříní, která rozměrově nevyhovovala. Šatna na míru je lepší a díky svému zakomponování skvěle doplní celkový dojem ložnice.

Indeco

Přinášíme vám zajímavou inspiraci. Mít šatnu byl sen Jarky, která bydlí v domku kousek za Prahou. Jejich dům sice má „pracovní“ místnost, kam se odkládají nepotřebné věci, nedá se ale využít jako šatna. Tak jí napadlo, že by bylo krásné a velmi praktické využít výklenku v ložnice, kde stála donedávna šatní skříň spolu s otevřenými policemi. Inspirovala se na www.indeco.cz a tak vznikl plán, který následně zrealizovala.

Indeco

Nyní má díky firmě INDECO útulnou funkční šatnu, prosklené dveře s matným sklem propouštějí část světla ze šatny do ložnice. Ložnice má další okno, naproti šatně, takže šatna této místnosti neubrala na světlosti. Praktické poličky, šuplíky a tyče na ramínka plně zastoupila šatní skříň, navíc se sem vejdou i věci pro její dvě děti, které jsou sezóní, a díky posuvným dveřím jsou hezky uklizené v šatně.

Indeco

Jak se vám šatna líbí?

Naše rada:

U firmy INDECO CZ si nevybíráte pouze materiál, jeho barvu a výplň dveří, ale také to, jak budou vaše skříně vypadat uvnitř. Řeknete si, kde chcete mít sukně, kalhoty, halenky, košile, pásky, prádlo, ponožky, ručníky a jiné. Vyberete si i v jaké výšce vám vyhovuje, aby ošacení viselo či leželo, a kam si chcete ukládat své věci - na police, do zásuvek. Zároveň výrobce dodává množství doplňků, jako například sklopné tyče, různé držáky, věšáky či drátěné koše a výsuvné police. Vnitřní vybavení skříní vám může leccos velmi zjednodušit, zpřehlednit a zpříjemnit. A hlavně - pro INDECO CZ je výzvou jakýkoliv atypický prostor. A ten se jistě najde v každém rodinném domku a nemusí se jednat zrovna o ten nejnovější a nejmodernější v satelitním městečku. Lze předpokládat, že naši předci měli dost velkou fantazii, aby se i ve starších vesnických staveních našlo místo využitelné pro vestavěnou skříň.

Indeco

Více na www.indeco.cz

Indeco

Tip na dárek pro nákup kuchyně

Kuchyně INDECO – získejte za nákup poukázku na nákup diamantů

Přichází čas Vánoc a česká společnost INDECO pro vás připravila opravdu výjimečný dárek. Designové kuchyně nabízí INDECO v řadách S, M, L a XL v různých materiálech a barevných provedeních, takže si vybere opravdu každý.

Všichni, kdo si do konce roku 2012 vyberou ze široké nabídky kuchyní na míru, dostanou voucher na nákup diamantů od společnosti D.I.C. Za každých 100 000 Kč investovaných do nové kuchyně získá zákazník poukázku v hodnotě 10 000 Kč na nákup diamantových šperků.

INDECO už ale nenabízí pouze kuchyně a skříně na míru. V právě otevřeném showroomu v Brně v Trnité ulici představuje nový koncept - BYDLENÍ NA MÍRU. Díky spolupráci s několika dalšími partnery si tak při jedné návštěvě showroomu můžete kromě skříní a kuchyní vybrat např. interiérové i exteriérové dveře nebo designovou sedací soupravu, a to vše na míru, přesně podle vašeho přání. Další showroomy společnosti najdete na 4 místech v Praze, dále v Plzni a v Liberci. Nechte se inspirovat posledními trendy a pořiďte si diamant mezi kuchyněmi. Adresy prodejen a detaily akce najdete na  www.indeco.cz.

Reklama