Bulvár

Saša Rašilov: Můj pes má smutek

 

Na nedávný křest cédéčka Michala Viewegha „Krátké pohádky pro unavené rodiče" přišel jejich interpret, herec Saša Rašilov (35), i se svým černým voříškem Bertíčkem. „Bertíček má smutek. Od té doby, co mu odešla jeho partnerka, fenka, kterou jsme také měli, absolutně nesnáší samotu a odmítá být doma sám. Samota by jej ničila a on by pak ničil i náš byt. Proto ho pořád s sebou vodím. Nemohou ho nechat ani na minutu o samotě," svěřil se Rašilov.

S Bertíčkem tak musí absolvovat i natáčení, ale i večery, kdy hraje v divadle, stejně jako nákupy nebo běhání po úřadech.

„Jen když hraji v Národním divadle večerní představení, jsou obvykle doma moje dcery Pepina a Tonička. Tehdy může pejsek zůstat s nimi. Ale sám ani na chvíli, o to se během dne vždycky postarám," říká a s povzdechem dodává, „Strašně rád bych někdy byl rád alespoň na malou chvíli sám. Ale nedaří se mi to."

Hvězdou Národního i seriálu

Ve filmech a televizních inscenacích hrával Rašilov obvykle mladé bouřliváky či vzdorující mladíky. Na scéně Národního divadla ztvárnil hrdiny světového dramatu, například Kristiána v Cyranovi nebo Ferdinanda ve hře Úklady a láska.

V televizních Rodinných poutech a poté ve Velmi křehkých vztazích s ním diváci zase prožívají nejen jeho osudy coby šéfa firmy, ale především milostná dobrodružství.

„V zahraničí se obvykle herci, kteří hrají v nekonečných seriálech, v divadlech vůbec neobjevují. U nás je ale menší divácká obec, a tak se herci musí otáčet, aby se dobře uživili. Proto není nic zvláštního, když během dne natáčím seriál a večer pak hraji v Národním divadle. Ale každému žánru se snažím dávat poctivý kus práce," dodává Rašilov.

 

   
19.06.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Kekka [*]

  superkarma: 0 19.06.2008, 13:47:23
 2. avatar
  [3] Fairy [*]

  Bertíček vypadá skoro jako Viewegh
  No ale vážně, kde je Bertíčkova fotka?

  superkarma: 0 19.06.2008, 13:20:57
 3. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  Znám psa, kterému když odjede panička, třese se po celém těle, tři dny nežere, má migrénu, celý den jen leží jak flaksa v botníku....a nepomůže ani páníček ani jiné zvíře, prostě trpí jak pes

  superkarma: 0 19.06.2008, 11:37:30
 4. [1] Draco [*]

  Víš co Sašo ... pořiď dalšího kamaráda-čtyřnožce My jsme mívali vždycky smečku (kolem 4 psů), teď když už staří poodcházeli zbyl jeden a byl z toho hodně nesvůj, všude je hledal, na procházkách se stále otáčel jestli za ním nevyběhnou ... Teď už svého "jedináčkovství" jaksepatří zneužívá a stává se z něj mazánek Takže po úpravách, které nás ještě čekají kolem domu, dostane kámošku-hlídačku

  superkarma: 0 19.06.2008, 10:21:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme