Laboratoř Sanoflore je výrobce biokosmetiky z produktů získávaných z rostlin a pěstovaných pomocí ekologického zemědělství. Jednoduchá a účinná biokosmetika v souladu s přírodou už má více než třicetiletou tradici. V pozadí vzniku Sanoflore byla snaha rozvíjet blahodárné účinky přírody v plném souladu lidí a životního prostředí.

„Aby byl naplněn smysl slova bio, je třeba zaručit kvalitu, zaručit bezpečnost, zaručit etiku produktu. To vyžaduje správné dodržování postupů: od pěstování ze semínka až po finální výrobu,“ říká Stéphane Richard, generální ředitel laboratoře Sanoflore.

 

Biokosmetika v rytmu přírody
Od roku 1972 pěstuje Sanoflore aromatické rostliny v srdci národního parku Vercos ve Francii. Ekologické zemědělství, využívané Sanoflore, umožňuje hluboký soulad s přírodou, od výběru vhodné půdy pro růst plodin, přes péči bez využití chemikálií až po šetrnou sklizeň. S ohledem na roční období a v rytmu přírody – tak vznikají suroviny, z nichž je vyráběna biokosmetika Sanoflore. V botanické zahradě Sanoflore mohou návštěvníci spatřit na 500 druhů ekologicky pěstovaných rostlin, z nichž se vyrábí vzácné esenciální oleje pro přírodní kosmetiku.

 

ECOCERT a BIO

Byl to právě požadavek nejvyšší kvality a čistoty esenciálních olejů, který přivedl Sanoflore k ekologickému zemědělství. Ne náhodou je Sanoflore držitelem certifikátů ECOCERT a BIO. Produkty Sanoflore jsou vyráběny ze 77–99 % bioingrediencí, což je více než přikazuje kodex Cosmébio, a obsahují 100 % přírodní barviva a vůně, bez parabenů a silikonů.

 

Radost, krása a spokojenost – to je Sanoflore

Po desetiletí získávané znalosti v oblasti fytoterapie a aromaterapie spolu s ekologickými metodami pěstování umožňují Sanoflore prostřednictvím kvalitní kosmetiky předat ženám radost, krásu a spokojenost. Odborníci Sanoflore spolupracují s Národním centrem vědeckého výzkumu, Národním institutem zemědělského výzkumu, licenčním úřadem ECOCERT a s Univerzitou v Lyonu.

 

Jednoduché a účinné

Účinnost a kvalita extraktů, esenciálních olejů a květových vod je garantována sadou kontrol v průběhu celého výrobního procesu – od semínka, přes sklizeň, destilaci, až po výsledný produkt. Sanoflore vyrábí původní, ušlechtilé, jednoduché a účinné bioprodukty, které jsou založené na známých pozitivních účincích rostlinného světa, které ovlivňují tělo i ducha.

 

„Bez čistoty a energie rostlin, které tvoří základní pilíř ekologického zemědělství, bychom nemohli pomoci lidem při hledání harmonie,“ říká Christine Guion, ředitelka Výzkumu a vývoje Sanoflore.

 Objevte biokosmetiku Sanoflore a ostatní přípravky na www.sanoflore.cz .  K dostání výhradně v partnerských lékárnách Sanoflore.

Reklama