S herečkou Sandrou Pogodovou jsem zavzpomínal na její sourozenecké křivdy. Dozvěděl jsem se, že své o čtyři roky starší sestře záviděla ženskost v době, kdy ona byla teprve v pubertě...

Na sourozenecké křivdy jsem se zeptal herečky Sandry Pogodové. Proběhla nějaká mezi ní a její sestrou?

SandraMoje sestra je o čtyři roky starší než já,“ řekla mi Sandra, „Takže v době, kdy mně byl patnáct, šestnáct, jí bylo devatenáct, dvacet. Záviděla jsem jí, že měla prsa a trvalou, mohla nosit nalakované nehty a minisukně, aniž by to vypadalo divně. Vím, že jsem na ní v tomhle hrozně žárlila, protože když jsem si já v patnácti nalakovala nehty, vypadalo to směšně.

Naštěstí čas je milosrdný a již jsem se dávno přehoupla přes tu dobu a mohu si dopřávat plnými doušky, že jsem dospělá.

Ale nic není tak růžové. Teď už jsem bohužel opět ve fázi, kdy po mě kluci nekoukají a místo slečno mi říkají paní. Ale v tomhle už ségře závidět nemusím. Jí teď také neříkají slečno.

Nejde tak úplně o křivdu, i když ze Sandřina pohledu chápu, že to tak tenkrát vnímala. A jak to máte se sourozeneckými křivdami vy, milé čtenářky?

Téma dne 21. října 2011: Sourozenecké křivdy

  • Co jste nemohla své sestře či svému bratrovi odpustit?

Zavzpomínejte s magazínem ŽENA-iN.cz na sourozenecké křivdy. Na ty humorné, které vyvolají po letech úsměv na tváři, i na ty nesmazatelné, které si nejspíš ponesete celý život a vznáší se nad vaším sourozeneckým vztahem jako temný stín. Své příspěvky mi posílejte na e-mailovou adresu níže. Pokud chcete mít šanci na získání dárku, totiž konvice na čaj či kávu Fizzy od Tescomy, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

Uzávěrka zasílání příspěvků je 21. 10. 2011 ve 14.30 hodin.

fizzy

Reklama