Bulvár

Sandra Pogodová: Sexy zadek rozhoduje!

Co zaujme na první pohled herečku Sandru Pogodovou? Hvězda seriálu Velmi křehké vztahy se nám zcela otevřeně svěřila s tím, co její pozornosti na mužích zaručeně nikdy neujde, a co ji naopak dokáže odradit.

Říká se, že každý člověk má alespoň jednu slabost pro nějaký fyzický rys u opačného pohlaví. Co na muži při prvním setkání ohlížíte ze všeho nejdříve?
Jednoznačně zadek! Já si ho klidně obejdu, ale mužské pozadí, tedy jeho tvar, je pro mne velmi důležité. Nejhorší jsou pro mě zadky a la Ferda Mravenec. Muž, který má ženský tvar pozadí a boky, mě prostě nebere.

Podle mužské teorie jste tedy typický „dolňák“. Čeho si všímáte dál? Na horní části těla?
Všimla jsem si, že mám ráda takové ty typy s „pomačkaným“ obličejem a s výraznými rysy. Líbí se mi například výrazné oči nebo nos. Rozhodně nejsem na hezouny. Velkou roli u mě hraje také vůně, kombinace pižma a parfému. Já jsem na pachy díky svému nosu dosti citlivá, takže je dokážu velmi intenzivně vnímat.

Kdo tedy splňuje váš typ pomačkaného fešáka s hezkým pozadím?
Belmondo! Jean-Paul Belmondo je pro mě naprostá number one!

Co je pro vás na fyzickém vzhledu mužů naopak asexuální?  
Když má větší prsa než já, což sice není tak těžké, ale mám teď na mysli typ nabušených svalovců  v posilovnách. Ti mě opravdu neberou.

Sandra Pogodova

 


A jak jste na tom vy, milé dámy? DNEŠNÍ TÉMA ZNÍ: Můj partner musí bezpodmínečně mít...

Co vás na mužích nejvíce přitahuje? Na co hledíte ze všeho nejdříve? A co vám naopak vadí a nedokázaly byste to u partnera přejít, nehledě na to, jak úžasný by jinak byl?

Neváhejte a pište, pro co máte u mužů slabost. Také mě bude zajímat, jestli jste nakonec zakotvily s partnerem, který váš požadavek/ky splňoval, nebo jste se zkrátka smířily s realitou.


Své příspěvky můžete už nyní posílat na e-mail: redakce@zena-in.cz. Tentokrát budeme soutěžit o krásný balíček vlasové kosmetiky značky Schauma, který obsahuje šampon, kondicionér a vyživující balzám ve spreji.

schauma

   
18.03.2011 - Společnost - autor: Eva Dömény

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Marbulka [*]

  A jinak jsem teda zakotvila s chlapem co tyto požadavky splňuje Sml22....jediná výtka - mohl by mít tak 10kg navíc a bylo by to naprosto dokonalé Sml57

  superkarma: 0 19.03.2011, 22:50:21
 2. avatar
  [3] Marbulka [*]

  já preferuju tmavovlasé chlapy...takový ten drsný, dřevorubecký vzhled, ale samozřejmě ne i takovou povahu.

  nemám ráda vystajlované (nevim jak se to píše přesně), posilovnou vymakané frajírky....nebo takové ty borečky co už to z nich čiší, že jsou mistři světa...to se mi obrací žaludek.

  a jsem ujetá na chlapská záda Sml29, lopatky....jak já říkám křídla. nejlíp velká a mohutná Sml29 a pak ruce...velké ruce na kterých je poznat, že umí pracovat...zase takové ty drsňácké Sml32Sml16

  superkarma: 0 19.03.2011, 22:43:34
 3. avatar
  [2] femme [*]

  taky nemusím chlapy s ženským zadkem Sml23 já jsem ujetá na mužský stehna Sml26

  superkarma: 0 18.03.2011, 11:20:52
 4. [1] Nikča [*]

  Téměř každý říká,že na vzhledu nezáleží,ale myslím,že záleží.Když je muž upravený a má slušné vystupování,určitě si ho všimne každá žena.Mě zaujmou hlavně oči a úsměv a nemusí to být hned ten americkýSml54Můj manžel byl můj typ a je stále už 15 let,jsem za to ráda,protože podobný typ už jsem nepotkala a doufám,že ani nepotkámSml30Černé vlasy,hnědé oči,statná mužská postava,né žádná třasořitka...

  superkarma: 0 18.03.2011, 08:12:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme