Bulvár

Šance jedna k milionu

Na tu dovolenou jsme se všichni strašně těšili. Odjíždělo nás do Řecka celkem 13 rodinných příslušníků. Nebrali jsme to číslo moc vážně, ale asi jsme měli. Už cesta tam byla komplikovanější, v Brně jsme 2x vystupovali z letadla, kvůli nějaké poruše, takže jsme na místě byli se zpožděním a místo teplé večeře byla studená. Když jsme ale viděli krásné pokoje s výhledem na moře, nějaká studená večeře nám byla ukradená. Další den dopoledne byla uvítací schůzka. Vyslechli jsme si, že Řecko je téměř bez kriminality, my jsme na jednom z nejkrásnějších, nejbezpečnějších, nejteplejších ostrovů s čistou a bezpečnou vodou, kde přes léto nikdy neprší.

Byli jsme nadšeni. To jsme ale nevěděli, že zákon schválnosti se doposud někde schválně schovával a umínil si vylézt zrovna po našem příjezdu. Mladší dcera si s přítelem nafoukli matračku a vyrazili na moře. A bylo vymalováno. Přítel seskočil z matračky v místě, kde podle místních by měl být mořský ježek tak v poměru 1:1000000. A co myslíte? Byl tam a ne jeden! Přítel měl nespočet bodlinek v jedné a pár v druhé, kulhal, že by mu to mohl sám Joffrey de Peyrac závidět. Ani na pohotovosti nepomohli, horký olejíček nebyl nic platný, a tak kdokoli, kdo měl volnou chvilku a náladu, hrabal se Kubovi pinzetou v jeho šlapkách. Bodliny mu vylézaly ještě půl roku po příjezdu z dovolené. A to není všechno. Další den propukla bouře, ale jak jsem stará, ještě jsem takovou neviděla a už bych takovou nechtěla zažít. Místní kroutili hlavami a personál hotelu měl v očích děs.

Hotel neměl okapy, nač by taky, když tam téměř nikdy neprší, že? Během chvilky se schodištěm valila voda, a co myslíte: kam? Zase do pokoje dcery s přítelem. A poněvadž měli pokoj v přízemí s terasou, z druhé strany jsme pozorovali, jak se bazén zaplňuje vodou a už jsme ho viděli na návštěvě v kufrech i v posteli dcery. Ale Kubu humor neopustil a neohroženě stál v balkonových dveřích připraven bránit čest své milované. Naštěstí jak rychle bouřka přišla, tak rychle odešla. Nastoupila úklidová četa, postižení dostali ouzo - výborné pití, litovala jsem, že náš pokoj byl suchý. A věřte nebo ne, pak už jen mou ségru podrápala všudypřítomná kočka, mamku popíchala včela a manželovi praskl ušní bubínek, protože i přes můj razantní zákaz se potopil do hloubky, kterou zvládal ve 20, a zapomněl, že je mu 50 let. I přes to všechno to byla krásná dovolená a hlavně nezapomenutelná. My všichni jsme si přivezli neopakovatelné zážitky a Kuba navíc i nějakou tu bodlinku.

LudPa


Vyhlašujeme další ze soutěžních témat, a to: „Nejzajímavější suvenýr z dovolené“. Pochlubte se, šokujte, inspirujte ostatní, vyvolejte závist, lítost i smích. Vypište se ze své radosti i zklamání. Vše je dovoleno jak fotografickou, tak písemnou formou. Moc se těšíme po celý pátek na redakce@zena-in.cz!

   
25.09.2009 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Eva_CZ [*]

  Uzasnej clanek, to snad neni moznyyyyyyyyyy Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 26.09.2009, 19:19:40
 2. avatar
  [2] Zázvorka [*]

  Sml52Sml52

  superkarma: 0 25.09.2009, 10:57:18
 3. avatar
  [1] ifulinkaa [*]

  zážitek na celý život,blahopřeji k návratu "ve zdraví" až na Kubu

  superkarma: 0 25.09.2009, 10:23:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme