Společnost Samsung opakuje oblíbenou bonusovou akci, během které mohou zákazníci získat zpět až 9 000 Kč z ceny zakoupeného domácího spotřebiče.

Spotřebitelé, kteří zvažují nákup nové chladničky či pračky, mají nyní o důvod více, proč zvolit značku Samsung. Získají nejenom špičkový spotřebič s mnoha chytrými funkcemi, ale současně ušetří tisíce korun díky právě probíhajícímu cashback programu společnosti Samsung. Po nákupu vybraných superprémiových modelů praček či chladniček Samsung z distribuce organizátora se stačí jen zaregistrovat na stránkách www.samsung-bonus.cz. Akce je limitovaná, platí pro prvních 150 registrací a končí nejpozději 28. února 2015.

Chladničky Samsung Food Showcase

Kombinovaná chladnička Samsung Food ShowCase je chytrá, tichá a hlavně přehledná. V přední vitrínové části, ShowCase, lze uskladnit potraviny, které jsou využívány nejčastěji. Vnitřní část, InnerCase, je naopak promyšlená pro dokonalé uchování čerstvosti potravin, po kterých nesaháme tak často. Ve spodní části ShowCase vitríny je umístěna přihrádka na jídlo pro děti, a ty tak mají snadný přístup k čerstvému jídlu. Nižší přihrádky lze navíc snadno vyjmout a umístit přímo na stůl.

Samsung

Úsporu energie zajišťují speciální chladicí dveře Metal Cooling, které efektivně udržují chladný vzduch uvnitř a skvěle vypadají. Inovativní chladicí systém All Around Cooling odděluje proudění vzduchu zvlášť pro chladničku a mrazák. Vzduch proudí několika vývody, a efektivně tak chladí každou poličku. Výsledkem je udržení ovoce a zeleniny déle čerstvé. Současně mrazák eliminuje negativní efekt velmi nízkých teplot na potraviny (tzv. „spálení mrazem“) a udržuje tak vysokou kvalitu zmraženého jídla. Navíc na digitální invertorový motor poskytuje Samsung 10 let záruku.

Chladnička Samsung FrenchDoor (RF24HSESBSR/EG)

Díky dvojici dveří a dvěma zásuvkám nabízí ideální prostor pro výhodná rodinná balení, stejně jako pro potraviny nejrůznějších tvarů, velikostí i požadavků na teplotu. Chladicí a mrazící část jsou řízeny nezávisle na sobě pomocí inovované technologie TwinCooling Plus. Samozřejmostí je beznámrazová technologie a digitální invertorový kompresor. Tento model je navíc první chladničkou na světě s automatem značky SodaStream na přípravu sodové vody.

Pračky Samsung řady WW

Všechny pračky Samsung řady WW se řadí do kategorie energeticky nejúspornějších spotřebičů a vynikají inovativním designem. Jsou vybavené technologií EcoBubble, digitálním invertorovým motorem a mnoha dalšími inovativními funkcemi. Pokud si uživatel zvolí funkci Auto Optimal Wash, aktivuje se technologie 4 senzorů, které analyzují informace o prádle a automaticky se spustí optimální prací cyklus. Funkce Auto Dispense zajistí použití správného množství pracího prášku a aviváže. Jednou měsíčně pak stačí doplnit zásobník. Pomocí aplikace Smart Control na chytrém telefonu je možné kdykoli a kdekoli zkontrolovat fázi pracího cyklu, spustit či přerušit praní, nebo zjistit, za jak dlouho bude vypráno.

Tabulka cenového zvýhodnění chladniček dle modelů:

Model Bonus
RF24HSESBSR/EG 9 000 Kč
RH57H8030SL/EO 7 000 Kč
RH57H90507F/EO 7 700 Kč
RH57H90707F/EO 8 800 Kč

Tabulka cenového zvýhodnění praček dle modelů:

Model Bonus
WW10H9600EW/EO 3 990 Kč
WW12H8400EW/LE 2 990 Kč
WW80H7410EW/LE 1 990 Kč

Na všechny zakoupené modely se navíc vztahuje Premium Servis Samsung. Ten spočívá v tom, že profesionální tým zákazníkovi doručí zakoupený produkt v rámci České republiky, nainstaluje jej přesně v místě, kde si zákazník vybere, a navíc produkt nastaví přesně dle přání zákazníka, případně jej propojí s dalšími produkty v domácnosti. To vše zcela zdarma.

Pravidla akce:

Pro získání slevy se zákazník musí do 14 dní od nákupu, nejdéle 28. února 2015, zaregistrovat na webových stránkách www.samsung-bonus.eu. Zde je potřeba vyplnit výrobní číslo zakoupeného přístroje a nahrát účtenku. Samsung peníze následně zašle zákazníkovi na účet, nebo složenkou.

Podrobná pravidla naleznete na www.samsung-bonus.eu nebo můžete kontaktovat soutěžní infolinku +420 606 276 122 či zaslat email na info@samsung-bonus.eu.

Reklama