Dárky

Šampaňské na míru

Víno, a obzvláště šampaňské, je jako stvořené pro sváteční chvilky. Významné chvíle bez šampaňského ztrácí svůj glanc. Ať už sháníte dárek pro někoho Vám blízkého, nebo přemýšlíte, jakým drinkem oslníte manžela či přátele u slavnostní tabule, pokud chcete strávit chvilky s někým, kdo je vašemu srdci blízký, vychutnejte si tento večer se sklenkou pravého šampaňského Luc Mérat!

A co víc! U pravého šampaňského Luc Mérat se rozhodně nemusíte trápit tím, že šampaňským zrovna nerozumíte. Ať už dáváte přednost suchosti bílého nebo chuti růžového šampaňského, díky výrobě několika druhů je rozmanitost u značky Luc Mérat taková, že prostě nemůžete sáhnout vedle.
Kdo ochutnal pravé šampaňské, těžko už koupí cokoli jiného! Šampaňské Luc Mérat svou hedvábnou strukturou dostane vinařského znalce a uchvátí začátečníka.

Tradiční šampaňské z vinařství Luc Mérat, které se už od roku 1930 zabývá jeho výrobou, prokazuje své kvality, nadšení, odbornost i lásku, daleko přesahující pouhou znalost vinné révy a jejího zpracování. Champagne Mérat-Talon pochází z vinic v kopcích Saint Thierry
v oblasti Montagne de Reims, jedněch z nejprestižnějších vinic v Champagne.Tento region zahrnuje většinu vinic klasifikovaných jako „Grand Cru“.
Vychutnejte si výjimečnost a kvalitu šampaňského z vinařství Luc Mérat!

champagne

Tady je několik tipů, které Vás určitě nezklamou!

Luc Mérat Champagne Brut Rose

Růžové šampaňské oceněné na několika prestižních výstavách a soutěžích, zlatá medaile „Mondial du Rosé 2010“.
Svůdné šampaňské, které oslovuje zejména ženy. Vhodné jako vynikající aperitiv.
Je výborné k bílému masu, k ovocným dezertům a je především dokonalým nápojem pro každou příležitost.

Složení: 100% Pinot Meunier

Cena na stránkách www.artwest.cz je 699 Kč.

 

Luc Mérat Champagne Brut Reserve
Les Vignes de Pierre.

Cuvee formované Pinot Noir, ucelené Pinot Meunier a doplněné elegancí Chardonnay.
Víno s krásným živým perlením. Ovocná vůně s aroma sladkého pečiva a čerstvé citrusové kůry. Přijemná kyselina dělá z tohoto vína ideální aperitiv.
Je vhodné k mořským plodům a rybám.

Složení: 40% Pinot Meunier
40% Pinot Noir
20% Chardonnay

Cena na stránkách www.artwest.cz je 749 Kč.

Luc Mérat Champagne La Diva

Elegantní nadprůměrné víno s krásnou zlatavou barvou, jemným perlením a autentickým a charismatickým charakterem. Charakteristická živá ovocná vůně s tóny čerstvého pečiva. Komplexní a ušlechtilá chuť s jemnou kyselinou s dotekem citrusových plodů a sušeného ovoce.
Doporučujeme k sýrům a exotickým desertům nebo jako skvělý aperitiv. K výrobě se používají minimálně sedmiletá vína. Zraje v dubových sudech a neobsahuje dosážní likér. Víno pro opravdové znalce.

Složení: 50% Pinot Meunier
50% Chardonnay

Cena na stránkách www.artwest.cz je 1 499 Kč.

Luc Mérat Champagne Brut Reserve
Le Delice de Louise

Buket květnatých vůní a vůně sušeného ovoce, jedinečná směs celistvosti, vyváženosti a svěžesti jsou charakteristické vlastnosti tohoto šampaňského vína s harmonickou a vyváženou chutí.
Skvěle se hodí k masu, zejména k bílému, k rybám nebo k mořským plodům.

Složení: 20% Pinot Meunier
30% Pinot Noir
50% Chardonnay

Cena na stránkách www.artwest.cz je 799 Kč.

Luc Mérat Champagne Brut Reserve
Cuvee Valentine

Síla odrůd Pinot noir a Chardonnay přináší svěžest do tohoto vína, které se rychle stane Vaším nejlepším spojencem. Pinot noir dodává vínu páteř a plnost, Chardonnay pak elegantní kyseliny a rafinovanou chuť.

Složení: 20% Pinot Meunier
30% Pinot Noir
50% Chardonnay

Cena na stránkách www.artwest.cz je 699 Kč.

 

Luc Mérat Champagne Brut Reserve
Cuvee Fleurs de Vigne

Spojení Pinot Noir a Chardonnay přináší tomuto vínu svěžest, květinové tóny a vůni s ovocnými akcenty a po sladkých plodech. Plná, opulentní a přesto čerstvá chuť, která klade důraz na sametový pocit.
Toto víno Vás doprovodí při předkrmech nebo jako ideální aperitiv.

Složení: 20% Pinot Meunier
30% Pinot Noir
50% Chardonnay

Cena na stránkách www.artwest.cz je 719Kč.

Ať už hledáte tip na dárek nebo „jen“ chcete prožít krásný a příjemný večer ve skvělé společnosti, šampaňské Luc Mérat je právě pro Vás to pravé.
Více lahodné inspirace najdete na stránkách www.arwest.cz, která na náš trh šampaňské Luc Mérat přináší. Toto šampaňské totiž v přeplněných regálech supermarketů nenajdete, je tam výjimečné, že si ho můžete objednat na stránkách www.arwest.cz

POZOR! Vánoční akce, kterou Vám přináší Art West, s.r.o. Kupte si vybrané šampaňské Luc Mérat spolu s pralinkami CORNÉ Port-Royal za skvělou cenu. Akční balíčky najdete na stránkách www.arwest.cz

   
16.11.2011 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme